دستگاه خشک کن و نکاتی که قبل از خرید باید بدانیم…

حتماً برای شما هم زیاد پیش آمده که در حال گشت و گذار در بازار و خرید مایحتاج خود بوده اید ناگهان با حجمی عظیم از میوه های خلال و خشک شده (چیپس میوه) روبرو می شوید که یا به صورت فرج و یا بسته بندی شده در فروشگاه ها فروخته می شوند. این میوه های خشک شده توسط دستگاه خشک کن میوه به این حال و روز در آمده اند.

ساخت انواع دستگاه میوه خشک کن و چیپس میوه

دستگاه خشک کن میوه و سبزی

دستگاه خشک کن خانگی میوه

دستگاه خشک کن سبزی و میوه صنعتی

دستگاه خشک کن صنعتی میوه و سبزیجات

قیمت دستگاه خشک کن صنعتی میوه و سبزی

دستگاه خشک کن خانگی

خرید دستگاه میوه خشک کن

دستگاه خشک کن سبزی | دستگاه سبزی خشک کن

دستگاه خشک کن خوزستان

دستگاه خشک کن خراسان رضوی

دستگاه خشک کن اصفهان

دستگاه خشک کن استان فارس

دستگاه خشک کن آذربایجان شرقی

دستگاه خشک کن گیلان

خرید دستگاه خشک کن در تهران

دستگاه خشک کن انگور

دستگاه خشک کن خرما

دستگاه خشک کن پیاز

دستگاه خشک کن نعنا

اینها همان میوه هایی هستند که من و شما از میدان میوه و تره بار و یا میوه فروشی محل خریداری کرده و در دورهمی های خود در کنار دوستان و آشنایان میل می کنیم اما حالا به کمک دستگاه میوه خشک کن با شکل و فرمی جدید به من و شما تقدیم می شوند؛ خلال شده، ترد، چیپسی، و بسیار پرطرفدار، تا جایی که اگر قیمتِ بالای آنها نبود حتی امکان داشت جای بسیاری از تنقلات مانند چیپس و پفک را بگیرند.

دستگاه خشک کن

حال که بحث قیمت و اینکه میوه های خشک شده  قیمت نسبتاً زیادی دارند پیش آمده شاید برای بسیاری سوال ایجاد شود که مگر در زمان خشک کردن این میوه ها چه فرآیندی طی شده که محصول نهایی قیمتی بسیار بیشتر خواهد داشت.

دستگاه خشک کن

موارد تعیین کننده قیمت دستگاه میوه خشک کن

 مدل دستگاه های خشک کن میوه و قیمت آن

هزینه برق و انرژی مورد استفاده توسط دستگاه

 هزینه مواد اولیه یا همان میوه و سبزی در بازار

واقعیت این است که دستگاه های مختلف و بسیار متنوعی که به عنوان خشک کن میوه و سبزیجات در بازار عرضه و فروخته می شوند تنوع نسبتاً مناسبی دارند و تمامی این دستگاه ها قیمت قابل توجهی نیز دارند. یعنی اگر فرد یا افرادی قصد راه اندازی مرکزی برای تولید و ارائه انواع میوه و سبزیجات خشک را داشته باشد با توجه به حجم کار خود بایستی در همان ابتدا، هزینه بسیار داغی را برای خرید این دستگاه ها کنار گذاشته و آنها را خریداری کند.

دستگاه خشک کن

همچنین بسیاری از این دستگاه ها از انرژی برق برای خشک کردن انواع سبزیجات و میوه ها استفاده می کنند و همانطور که همه می دانیم دستگاه های برقی در هر زمینه ای، چنانچه به صورت دائمی و تخصصی و به صورت شبانه روزی فعالیت نمایند در پایان ماه، هزینۀ بسیار بالایی برای برق باید در نظر گرفت اما با برخی تمهیدات و شیوه ها می توان قیمت نهایی را سرشکن و محصولات را با قیمتی مناسب روانه بازارهای داخلی و خارجی کرد.

دستگاه خشک کن

از دیگر عوامل بسیار مهم در تولید میوه ها و سبزیجات خشک شده توسط دستگاه های خشک کن قیمت مواد اولیه و مقدار مبلغی ست که برای خرید حجم بسیار زیادی میوه و سبزی صرف می شود. واحدهای تولیدی می توانند و باید با عقد قراردادهای طولانی مدت و مناسب با تولیدکنندگان و کشاورزان، نیاز کارخانجات و واحدهای تولیدی خود را به درستی و برای مدت زمانی طولانی تامین نمایند، تا محصول نهایی قیمتی مناسب داشته باشد در غیر این صورت می بایستی هزینه های بسیار سنگین تری نسبت به شرایط عادی را برای خرید متحمل شوند.

با توجه به اینکه در کشور ما، حجم تولیدات مختلف در زمینه محصولات کشاورزی بسیار بالا و مناسب است، می توان گفت خرید چندین خشک کن میوه و ورود به دنیای جذاب خشک و بسته بندی کردن سبزیجات متنوع و خوش عطر در کنار بسیاری از میوه ها اگر همراه با برنامه باشد آینده بسیار درخشانی را برای فرد رقم خواهد زد.

دستگاه خشک کن

از آنجایی که این بازار، بسیار بکر و به شدت تشنه است می توان با کمی دقت و همچنین توجه و برنامه ریزی مناسب و منسجم، از همان ابتدا درآمدهای سرشاری را برای آینده متصور شد. در واقع باید قدم به قدمِ برنامه های عملی خود را بررسی و به درستی حرکت کرد تا به سود سرشار این شغل دست یافت اما نباید همه چیز را گل و بلبل فرض کرد چون هر شغلی به هر حال مشکلات خود را نیز خواهد داشت.

دستگاه خشک کن

هر خشک کن میوه با توجه به ظرفیت و حجم می تواند مقدار مشخصی از مواد را خشک کرده و به صورت خشک و خلالی تحویل مشتری نماید. این میوه های خشک می توانند ماه ها بلکه سالها بدون هیچگونه تغییری ( اگر در شرایط مناسب و به دور از رطوبت و عوامل آسیب رسان قرار گیرند ) باقی بمانند. چنین مواد خوشمزه ای بهترین سرگرمی و بهترین تنقلات و حتی بهترین مواد اولیه برای بسیاری از خورشت ها و تغذیه های مختلف هستند.

دستگاه خشک کن

اکثر ما حتماً سبزیجات خرد شده ای را که به صورت بسته بندی در فروشگاه های زنجیره ای و یا سایر فروشگاه های کوچکتر فروخته می شوند را دیده ایم. این سبزی ها که به صورت « تَر » عرضه می شوند به هر حال به دلایل مختلف، مدت ماندگاری کمی دارند، در حالیکه به کمک یک دستگاه خشک کن می توان مقدار بسیار زیادی از این سبزیجات را خشک و در بسته بندی های بهداشتی و در وزن های مشخص در فروشگاه ها عرضه کرد که چنین موادی، هم ماندگاری بسیار بسیار بیشتری دارند و هم زمینۀ فساد و تخریب در آنها بسیار کمتر و با احتمال پایین تری همراه خواهد بود.

دستگاه خشک کن

در واقع هر چه از مزیت ها و برتری های یک  خشک کن میوه و تولیداتی که توسط اینگونه دستگاه ها ارائه می شوند بگوییم باز هم کم است زیرا این موضوع نه تنها در کشور ما بلکه در تمامی کشورهای جهان به خصوص کشورهای مطرح صنعتی به شدت طرفداران مختلف و پر و پاقرصی دارد و از آنجایی که بسیاری از کشورهای اروپایی از تولیدکنندگان صنعتی و بسیار مهم میوه های پرمحصول هستند، زمینه ای مناسب برای تولید انواع چیپس میوه و بسیاری از گیاهان و سبزیجات فراهم خواهد بود.

دستگاه خشک کن

سال هاست کشورهایی مانند انگلستان در زمینه پرورش و تولید انواع سیب به شکلی کاملاً تخصصی فعالیت می کنند تا جایی که تمامی فروشگاه های کوچک و بزرگ این کشور، مملو از این میوه بسیار زیبا و تازه و براق در بسته بندی های بسیار شکیل است. اینجاست که زمینه ای بسیار مناسب و مستعد برای تولید و فرآوری انواع میوه فراهم می شود و چه فعالیتی بهتر از استفاده از دستگاه های خشک کن و تولید انواع سیب و سایر میوه های خلالی و خشک شده!

دستگاه خشک کن

امروزه بسیاری از کشورهای اروپایی با راه اندازی دهها عدد دستگاه خشک کن در زمینه تبدیل میوه های تر و تازه به میوه های خشک و ترد فعالیت می کنند که البته با توجه به سود بسیار مناسب می توان این فعالیت و کسب و کار را به شدت پرسود دانست.

و اما بهتر است کمی هم با انواع و اقسام دستگاه  های خشک کن آشنا شده و در مورد هر یک از آنها توضیحاتی ارائه نماییم تا موضوع هم جذابتر شده و هم کمی تخصصی تر.

انواع دستگاه خشک کن 

خشک کن های خانگی

خشک کن های نیمه صنعتی

خشک کن های صنعتی

هر کدام از این دستگاه ها مزیت ها و کارکردهای بسیار فراوان خود را دارند و می توان از آنها با توجه به نیاز و علاقه، برای تولید میوه و سبزیجات خشک و خلالی استفاده کرد.

دستگاه میوه خشک کن خانگی

به عنوان مثال « دستگاه خشک کن خانگی » که نسبت به مدل های صنعتی و نیمه صنعتی، هم از ابعاد کمتر و کوچکتری برخوردار است و هم ظرفیت تولید آن نیز به شدت پایینتر است می تواند بهترین ایده برای ایجاد یک کسب و کار خانگی بسیار جالب و دوست داشتنی و تبدیل شدن شما به یک تولیدکننده کوچک و نهایتاً در آینده تولیدکننده ای بزرگ باشد.دستگاه خشک کن خانگی

دستگاه خشک کن خانگی انواع مختلفی دارد که می توان با توجه به نیاز و همچنین قدرت خشک کردن و ظرفیت، آن را انتخاب و استفاده کرد. میزان مصرف انرژی در هر کدام از آنها نیز با توجه به مارک و همچنین قدرت و کارایی آنها متغیر است که می توان در حین انتخاب و خرید به تمامی این موارد توجه کرد.

دستگاه خشک کن میوه نیمه صنعتی

دستگاه خشک کن نیمه صنعتی نیز از دیگر دستگاه های بسیار مهم در این صنعت است که با توجه به حجم و میزان تولید بیشتر نسبت به انواع خانگی می تواند برای افرادی که تمایل به راه اندازی کسب و کاری محدود و کنترل شده دارند بسیار مناسب باشد.

اینگونه از دستگاه خشک کن می تواند حجم بسیار بیشتری از سبزیجات و میوه ها را با روش های مختلف خشک کرده و پس از بسته بندی بصورت بسیار جذابی به مشتری ها ارائه نماید. این دستگاه ها نسبت به انواع خانگی، همانگونه که ظرفیت تولید بیشتری دارند مصرف انرژی بالاتری نیز خواهند داشت که امری طبیعی ست.

دستگاه خشک کن

دستگاه میوه خشک کن صنعتی

و اما دستگاه خشک کن صنعتی که انواع مختلفی را شامل می شود نیز از دیگر مدل های  خشک کن میوه و سبزیجات است که از حجم و ابعاد بسیار بزرگی برخوردار بوده و از این دستگاه ها در کارخانجات و مجموعه های بزرگ برای تولیدات بسیار انبوه میوه های خشک و خلالی و همچنین سبزیجات خشک شده و متنوع استفاده می شود.

استفاده از این دستگاه های صنعتی و بسیار پیشرفته مستلزم به کارگیری پرسنل مجرب و آموزش دیده در تمامی سطوح است تا بتوان تولیداتی بسیار انبوه و البته باکیفیت به دست مشتری رساند. همچنین میزان فضای لازم برای نصب و استفاده از خشک کن های صنعتی می بایستی مطابق با استانداردهای لازم و البته وسیع بوده تا بتوان تمامی امور مربوطه را به شکلی صحیح انجام داد. میزان تولیدات نیز توسط چنین دستگاه ها و این مجموعه ها، به هیچ عنوان قابل قیاس با دستگاه  های خشک کن خانگی و یا نیمه صنعتی نیست و اعداد و ارقام بسیار بالایی را شامل می شود.

دستگاه خشک کن

شما در کدام شهر و استان زندگی می کنید؟ در کلان شهر یا در روستا؟

هرکجا که هستید شهر و روستای شما میوه و سبزی منحصر به فرد خود را دارد

سبزیجاتی و گیاهانی که انقدر دور و برمان بوده اند که کاملا عادی شده اند ، گیاهانی که شاید بتوانند در آن طرف دنیا طرفداران زیادی پیدا کنند!

همه جای ایران منحصر به فرد است همه جایش، از شمال تا جنوب از شرق تا غرب در هیچ کجای جهان این حجم از تراکم نعمت را یکجا نمی بینی

راه دور نرویم فقط و فقط به میوه هایش نگاه کنیم هر شهری میوه ای اختصاصی و منحصر به فرد خودش را دارد که آنچنان عالی در آن آب و هوا پرورش می یابد که انگار خداوند اختصاصی برای ما خلقش کرده است.

همه چیز داریم و هیچ نداریم

اما چه فایده مانند آن می ماند که با ظرف کوچکی بخواهیم سهمی از دریا برداریم، هر چیزی تاریخ انقضایی دارد، میوه ها و مواد خوراکی و دارویی از همه کمتر.

ماهمیشه در طول سال زردآلو نداریم، کیوی ، پرتغال ، سیب و موز و انبه و ده ها میوه دیگررا نداریم !

چه به روز میوه هایی می آیند که ما نمی توانیم آنهارا دستچین و مدیریت کنیم

حتی میوه های پادرختی ، میوه هایی که نسبت به سطح کیفی بازار پایین تر هستند و قابل فروش و عرضه در بازار نیستند

همه شان محکوم به گندیدن و دور ریخته شدن هستند

اما چه میشد اگر می توانستیم آنها را به درستی خرد کرده و خشک نماییم و به چیپس میوه و میوه خشکی تبدیل کنیم که بازار و طرفداران خود را دارد، تاریخ انقضا ندارد، پر ویتامین و مقویست و در طول سال همیشه می توان از آن استفاده کرد.

باید حداقل از افغانستان یاد بگیریم ، یاد خبری که مدتی پیش خوانده بودم افتادم آنرا اینجا برایتان بازنشر

میکنم به نقل از خبرگزاری فارس:

یک افغانستانی دستگاه میوه وسبزی خشک کن ساخت

وی گفت: زمانیکه مى دید برخى باغداران نمى‌توانستند میوه‌هاىشان را به سبب نبود امکانات، درست و زودتر خشک کرده و با کیفیت عالى به بازار عرضه نمایند، انگیزه‌ای برایش خلق شد تا ماشین خشک کن میوه و سبزى را بسازد.

وی گفت: این دستگاه طوری ساخته شده است که هر میوه و سبزى، با درجه حرارت خاص، نیاز دارد تا در آن خشک شود.

وی افزود: خشک کردن میوه‌ها و سبزى‌ها در این ماشین، به زمان‌های مختلف نیاز دارد.

این درحالی است که خشک کردن انگور بدون ماشین، در آفتاب حدود 10 روز زمان می‌برد.

وی از دولت خواست تا دراین عرصه کمک کند تا چنین ماشین‌هایى بیشتر و بروزتری را بسازد

استفاده از مشاوره برای خرید دستگاه خشک کن میوه

هرگز مشاوره و استفاده از چندین فکر و تبادل نظر را نباید فراموش کرد به خصوص در تصمیمات و اقدامات مهم زندگی. در این مورد و خریداری کردن و به کار گیری دستگاه  های خشک کن برای تهیه و تولید دهها نوع میوه و سبزیجات خشک نیز بهتر است و البته باید با افراد دارای تبحر و تخصص در این زمینه مشورت کرد تا بتوان بهترین و مقاوم ترین دستگاه های خشک کن را خریداری نمود.

با توجه به ورود انواع مدل های بعضاً کم کیفیت، بایستی به شدت در این زمینه دقت کرد خصوصاً زمانی که قصد و تصمیم به راه اندازی کسب و کاری مهم و دائمی داشته باشید. در چنین مواردی حتماً و حتماً از افرادی که در این زمینه تبحر و دانش لازم را داشته باشند راهنمایی بخواهید و از توجه به حرف ها و پیشنهادات افراد بی تخصص حتماً دوری کنید چون نتایج بسیار بدی به همراه خواهد داشت.

دستگاه خشک کن

تقسیم بندی دستگاه میوه خشک کن بر اساس حجم

با توجه به ظرفیت و شکل و فرم خشک کن ها حتی می توان این دستگاه های بسیار جالب و مفید را از نظر حجم و ابعاد نیز به دسته ها و انواع گوناگونی تقسیم کرد. این مدل های مختلف و بسیار متنوع دستگاه های خشک میوه و سبزیجات آنچنان مختلف و دارای مقیاس های گوناگونی هستند که دستِ خریدار را برای اجرای هر نوع برنامه و هدفی کاملاً باز گذاشته و در واقع خریدار می تواند با خیال راحت، یک یا چند دستگاه را با توجه به نیاز خود خریداری نماید.

می توان دستگاه خشک کن را بر اساس حجم و ابعاد به این چند دسته تقسیم نمود

خشک کن مینی تک کابین

خشک کن تک کابین

خشک کن دو کابین

خشک کن سه کابین

خشک کن میوه خانگی

خشک کن نیمه صنعتی و اتوماتیک

دستگاه میوه خشک کن صنعتی

و خشک کن های تونلی یا کانتینیوس

در واقع این مدل از  خشک کن ها که به صورت صنعتی و نیمه صنعتی عرضه می شوند می توانند با توجه به درخواست افراد، نیاز آنها را در هر سطحی به خوبی برآورده نموده و تولیدات بسیار مرغوب و متنوعی را رقم بزنند.

اینجاست که مزیت وجود چندین و چند مدل دستگاه خشک کن سبزی و میوه در ابعاد و ظرفیت های مختلف مشخص می شود. گاهی ممکن است فردی با توجه به مساحت مکان خود، نیاز به دستگاهی کوچک و جمع و جور داشته باشد تا پس از مدتی فعالیت و کسب درآمد بتواند هم مکان خود را وسعت داده و هم تعداد دستگاه ها را بیشتر نماید. در چنین شرایطی، وجود هر کدام از دستگاه های تک کابین به شدت می تواند برای اینگونه افراد مفید و موثر باشد.

در سایر شرایط و حجم کار وسیعتر نیز می توان از دیگر انواع دستگاه ها استفاده کرد که ظرفیت تولیدی بسیار بیشتر و گسترده تری دارند.

دستگاه خشک کن به چند شکل و شیوه اقدام به خشک کردن می کند؟

میوه ها و سبزیجات با توجه به تَر و به شدت آبدار بودن، مکانیزم خاصی را برای خشک شدنِ اصولی و صحیح می طلبند تا در طی این فرآیند هم آسیب بسیار کمی به بافت و ظاهر آنها وارد شده و هم مواد معدنی و ویتامین های مفید خود را از دست ندهند. به همین دلیل محققان روش های بسیار مختلفی برای این امر ابداع کرده اند.

با توجه به اینکه تعداد و انواع دستگاه های خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی به شدت متنوع و مختلف است می توان گفت تمامی این دستگاه ها به چندین شیوه اقدام به خشک کردن و تولید میوه ها و سبزیجات گوناگون می کنند. هر کدام از این روش ها مزیت و برتری های خاص خود را دارد تا جایی که برخی از این شیوه ها به شدت در حفظ و نگهداری ویتامین ها و خواص مثبت آن، در بالاترین درجه فعالیت می نمایند.

برخی از این روشها به این قرار می باشند

استفاده از نور خورشید

استفاده از امواج مایکروویو

استفاده از روش انجماد

استفاده از هوای گرم

باید گفت هر کدام از این شیوه ها، مکانیسم و فرآیند خشک کردن مخصوص به خود را داشته و هزینه و میزان مصرف انرژی در هر کدام از آنها نیز متفاوت است. شکل و شیوه خشک کردن میوه و سبزیجات در یک دستگاه خشک کن، هم می تواند در قیمت نهایی محصول موثر بوده هم در کیفیت آن و هم تناژ نهایی تولید. در واقع خود دستگاه و نیز روش خشک کردن محصولات می تواند رمز موفقیت هر تولیدکننده ای باشد.

با ارزان ترین دستگاه خشک کن میوه آشنا شوید

قطعا میوه خشک کن هایی که با سیستم  هوای گرم کار میکنند، جزء ارزانترین میوه خشک کن ها به حساب می آیند.

در خشک کن های میوه هوای داغ یک منبع تولید گرما وجود دارد که با تولید گرمای کنترل شده عامل اصلی خروج رطوبت از میوه و سبزی را فراهم می کند. سیستم گردش هوای گرم دستگاه، اصلی ترین قسمت این میوه خشک کن است و با وجود تولید گرما در یک نقطه از باید این گرما را بصورت سراسری  منتقل کرده و مجدد دوباره به قسمت کوره بازگرداند.

دستگاه خشک کن هوای گرم

دستگاه خشک کن میوه خورشیدی

به عنوان مثال در مناطق خشک با آب و هوای کاملاً آفتابی و میانگین بارش کم، می توان از « دستگاه های خورشیدی » برای خشک کردن استفاده کرد. این شیوه برای این مناطق بسیار مناسب بوده و به شدت در راندمان کاری موثر خواهد بود. قیمت تمام شده محصولات نیز نسبت به سایر موارد، کمی مناسبتر خواهد بود.

دستگاه خشک کن خورشیدی

دستگاه خشک کن خورشیدی

و اما در « دستگاه خشک کن با استفاده از نور خوشید » نور و گرما به صورت مستقیم به سبزیجات و یا میوه های درون دستگاه تابانده نمی شود بلکه با مکانیسم جدید طراحی در این دستگاه ها، ابتدا نور خورشید در محفظه ای جداگانه گرما و حرارت را ایجاد کرده سپس این گرما توسط کانال ها و انتقال دهنده های متعدد به سمت مواد درون دستگاه هدایت شده و سبب جذب رطوبت و آب درون آنها و نهایتاً خشک شدن می گردد.

در این شیوه به سبب رایگان بودن انرژی (نور آفتاب) هزینه مصرف انرژی بسیار پایین بوده اما برای خرید دستگاه ها قاعدتاً می بایستی مبالغی را هزینه کرد. نهایتاً تمامی این هزینه ها بر روی محصول نهایی تاثیر گذار بوده و قیمت آن را تعیین خواهد کرد.

دستگاه خشک کن ماکروویو

در « دستگاه خشک کن به شیوه مایکروویو » که از طرفداران زیادی نیز برخوردار است می توان گفت تناژ نهایی تولید بسیار بیشتر و سرعت کار نیز بیشتر از سایر شیوه هاست. در این دستگاه ها با تغذیه کردن و پر کردن سینی های مخصوص میوه و سبزیجات و قرار دادن آنها در دستگاه، با تاباندن امواج مایکروویو می توان با سرعت بسیار بیشتری حجم وسیعی از مواد را خشک و تُرد نمود.

دستگاه خشک کن ماکروویودستگاه خشک کن ماکروویو

دستگاه خشک کن ماکروویودستگاه خشک کن ماکروویو

از آنجایی که دستگاه خشک کن میوه و سبزی مایکروویو از برق برای این فرآیند بهره خواهد برد در نتیجه میزان مصرف و هزینه نهایی برق نیز به شدت زیاد بوده و می تواند مبلغ نهایی محصولات را تا حد زیادی افزایش دهد. در چنین شرایطی تولیدکننده می بایستی در پی راه هایی برای کاهش هزینه ها و البته بازارهایی پُرکشش برای فروش محصولات خود باشد.

دستگاه خشک کن انجمادی

و نهایتاً « دستگاه خشک کن به شیوه انجماد ». در این شیوه کیفیت میوه های خشک شده و سبزیجات تُرد شده تا حد بسیار بیشتری از دو شیوه قبلی بالاتر خواهد بود و مرغوبیت بیشتری دارد زیرا از شیوه ای کاملاً نوین برای این فرآیند استفاده می کند. در این شیوه که آنرا Freeze dryer می خوانند کیفیت محصول نهایی به شدت بالاتر از سایر روش هاست.

در این مورد دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات به شکلی طراحی شده است که آب و رطوبت موجود در آنها به روش تصعید یخ آب در فشار پایین انجام شده و آب موجود در آنها بیرون رانده می شود. اینگونه می توان محصولاتی بسیار بسیار نابتر و درجه یک تر به دست آورد اما میزان تناژ نهایی، کمتر از سایر روش ها و هزینه ها بالاتر از دو روش دیگر است پس بایستی روش های مختلفی برای بازاریابی محصولات گران اما باکیفیت خود جستجو کرد.

با جمیع این شرایط و توضیحات و همچنین در نظر گرفتن سایر موضوعات موثر، می توان گفت به صورت کلی تولید و عرضه محصولاتی مانند میوه های خشک و خلالی و سبزیجات خشک شده، فعالیتی هزینه بر و البته در عین حال بسیار جالب است.

برای کسانی که علاقه فراوانی به ورود به این حرفه و فعالیت دائمی در آن دارند بهتر است اگر تمایل به شروع با حجم زیاد ندارند، ابتدا دستگاهی تک کابین یا دوکابین خریداری نموده و در فضایی نسبتاً محدود اقدام به خشک کردن انواع میوه و سبزیجات نمایند. سپس خشک کردن و نهایتاً اقدام به فروش را پس از مدتی، بررسی و تجزیه تحلیل نموده و چنانچه امکان گسترش کار وجود داشت دستگاه های جدید خریداری و فعالیت خود را گسترش دهند. قدم به قدم حرکت کردن در این مسیر، بسیار مهم و عقلانی تر از حرکتی عجولانه و صرف هزینه ای هنگفت برای آنهایی ست که سرمایه ای اندک دارند. اما افراد متمول و سرمایه دار می توانند با خرید تعداد مشخصی از دستگاه ها فعالیت بزرگ خود را از همان ابتدا، با قدرتی بیشتر آغاز نمایند، «حرکت کردن در مسیر تولید میوه ها و سبزیجات خشک و باکیفیت، به شدت جذاب و درآمدزاست به شرطی که از همان ابتدا، با مشورت و دقیق کار را آغاز نماییم»

ماشین سازی

خانه » دستگاه خشک کن برای تمام میوه ها و تناژها

نمایش 1–16 از 88 نتیجه

Show sidebar

خرید خشک کن میوه و سبزی صنعتی

خرید دستگاه خشک کن میوه صنعتی خرید دستگاه خشک کن میوه صنتعی به دلیل رشد کسب و کارهایی که در

خرید دستگاه خشک کن

خرید دستگاه خشک کن دستگاه خشک کن ابزاری برای تولید انواع میوه خشک، سبزی خشک، مواد پروتئینی خشک و هر

خرید دستگاه خشک کن خانگی میوه و سبزی

خرید دستگاه خشک کن میوه خانگی این امکان را به شما می دهد که بتوانید با خشک کردن انواع میوه

خرید دستگاه خشک کن در تهران

خرید دستگاه خشک کن در تهران نه تنها در استان های شمالی، غربی، مرکزی و سایر استان های کشور بلکه

خرید دستگاه خشک کن سبزی

  دستگاه خشک کن سبزی از مهمترین و مشتری پسندترین دستگاه های خشک کن است که به سبب بازار بسیار

خرید دستگاه خشک کن صنعتی

  خشک کن ها به خصوص انواع صنعتی آنها را می توان با توجه به همه کاره بودن و به

خرید دستگاه خشک کن نیمه صنعتی

خرید دستگاه خشک کن نیمه صنعتی برای کسانی که می خواهند کسب و کار کوچکی راه بیندازند و با ایجاد

خرید دستگاه میوه خشک کن

خرید دستگاه خشک کن میوه   میوه های خشک یکی از جذاب ترین و با مزه ترین خوراکی های گرانقیمت هستند

دستگاه اسلایسر میوه

دستگاه اسلایسر میوه میوه ها محصولاتی بسیار با ارزش و خوشمزه هستند که می توان آنها را هم به شکل

دستگاه خشک کن آجیل

آجیل یکی از پرمصرف ترین انواع تنقلات و خشکبار در ایران است. مناسبت های مختلف در فرهنگ ما، استفاده از

دستگاه خشک کن آذربایجان شرقی

دستگاه خشک کن آذربایجان شرقی  ⚡  دستگاه خشک کن در تبریز   چنانچه بخواهیم از خشک کن ها و دستگاه

دستگاه خشک کن آلبالو

دستگاه خشک کن  آلبالو آلبالو یکی از مفیدترین میوه های تابستانی ست. میوه ای که سرشار از ویتامین هایی ضروری

دستگاه خشک کن آلوبخارا و آلوچه

دستگاه خشک کن آلوبخارا و آلوچه آلوچه و آلوبخارا از میوه های بهاری و تابستانی و فصول گرم سال هستند.

دستگاه خشک کن آلوورا – آلوئه ورا

  دستگاه خشک کن آلوورا یا آلوئه ورا یکی از دستگاه ها و ماشین های بسیار پرقدرت و درآمدزاست که

دستگاه خشک کن استان فارس

خرید دستگاه خشک کن در استان فارس   خرید دستگاه خشک کن در استان فارس و استفاده از آن در

دستگاه خشک کن اصفهان

مزایای استفاده از دستگاه خشک کن در اصفهان اصفهان یکی از استان های مرکزی کشور و دارای آب و هوایی