دستگاه خشک کن کابینتی

دستگاه خشک کن کابینتی

دستگاه های خشک کن کابینتی یکی از پرتولیدترین ها در کارخانجات تولیدی اینگونه دستگاه ها هستند، همچنین میزان اقبال و خرید مشتری نسبت به این دستگاه ها بسیار بالاست. دستگاه خشک کن کابینتی این توانایی را دارد که در چندین شیفت مستمر، مقدار بسیار فراوانی محصول را به خوبی و در بالاترین کیفیت خشک نماید.

این دستگاه ها قیمت بسیار متفاوتی دارند و هر فردی با هر سطح توانایی خواهد توانست یک یا چند دستگاه از آنها را خریداری و نسبت به تولید محصولات خشک در هر زمینه ای اقدام نماید. دستگاه های کابینتی در حجم ها و ابعاد بسیار متفاوتی برای رفع نیاز واحدهای تولیدی گوناگون ساخته می شوند. می توان انواع دستگاه کابینتی را اینگونه نام برد:

دستگاه خشک کن کابینتی
5 (100%) 16 امتیاز

 • دستگاه خشـک کن کابینتی تک کابین
 • دستگاه خشـک کن کابینتی دو کابین
 • دستگاه خشـک کن کابینتی ۳ تا ۱۰ کابین

این دستگاه ها قدرت تولید بسیار مناسبی دارند.

مطالب پیشنهادی: دستگاه خشک کن میوه / دستگاه خشک کن صنعتی

ویژگی های یک دستگاه خشک کن کابینتی مناسب

هر دستگاه کابینتی برای اینکه بتواند نیاز واقعی خریداران را برطرف نماید می بایستی ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • مصرف انرژی مناسبی داشته باشد
 • دوگانه یا سه گانه سوز باشد
 • از سیستم عایق بندی مناسبی برخوردار باشد
 • تعداد سینی ها در آن با قدرت تولید حرارت دستگاه برای خشک کردن، همخوانی داشته باشد
 • دارای عملکرد یکنواخت باشد
 • سیستم کنترل کیفیت و کنترل شرایط اتومات و مناسب داشته باشد
 • کم صدا باشد

شاید بتوان این موارد را از مهمترین ویژگی های یک دستگاه خشک کن میوه کابینتی دانست که در حین انتخاب و خرید حتماً می بایستی به آن توجه کرد.

 

قیمت دستگاه خشک کن کابینتی

دستگاه های کابینتی با توجه به حجم تولید، تعداد سینی، مصرف انرژی و… دارای برچسب قیمت متفاوتی هستند. این دستگاه ها را می توان با مبلغی در حدود ۵ میلیون تا مبالغ بسیار بالاتر خریداری کرد. اما اگر بخواهیم قیمت ها را به تفکیک مشخص نماییم می توان قیمت ها را (البته به صورت تخمینی برای این لحظه) به این شکل عنوان کرد:

 • دستگاه خشـک کن کابینتی نیمه صنعتی: چیزی بین ۵ تا ۱۰ میلیون تومان
 • دستگاه خشـک کن کابینتی تک کابین صنعتی: حدوداً ۷ تا ۱۵ میلیون تومان
 • دستگاه خشـک کن کابینتی دو کابین صنعتی: بین ۱۰ تا حدوداً ۲۵ میلیون تومان
 • دستگاه خشـک کن کابینتی ۳ تا ۱۰ کابین صنعتی: قیمتی مابین ۱۵ تا بیش از ۵۰ میلیون تومان

البته باز هم ذکر می گردد که قیمت های عنوان شده، به صورت قطعی نیست زیرا بازار در نوسان شدید است. چنانچه قصد خرید داشتید حتماً در لحظه، قیمت ها را بررسی و استعلام نمایید.

تناژ تولید دستگاه خشک کن کابینتی

هر دستگاه خشک کن با توجه به تعداد کابین یا مخزن خود و همچنین تعداد سینی ها و البته با توجه به تعداد دفعات استفاده در روز می تواند میزان تولید بسیار مختلفی را تجربه نماید. اما به صورت کلی، مقدار تولید در دستگاه های کابینتی از ۱۵۰ کیلوگرم تا بیش از ۱ تن در روز خواهد بود.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی

مطالب مرتبط

خرید دستگاه خشک کن در تهران

خرید دستگاه خشک کن در تهراننه تنها در استان های شمالی، غربی، مرکزی و سایر استان های کشور بلکه در استان و شهر تهران به عنوان پایتخت کشور نیز می توان موارد استفاده بسیار فراوانی برای دستگاه های خشک کن یافت. می توان با خرید دستگاه خشک کن در تهران  کسب و کاری بسیار پردرآمد در زمینه خشک کردن و...

دستگاه خشک کن زعفران

دستگاه خشک کن زعفران

دستگاه خشک کن زعفرانزعفران یکی از ارزشمندترین محصولات ایرانی ست. کالایی که در سراسر جهان شهرت فراوانی داشته و تقریباً ۹۰ درصد مصرف جهانی توسط ما ایرانی ها تولید می شود. در چنین شرایطی، بهتر است تولیدکنندگان زعفران، خود پس از برداشت اقدام به خشک کردن و عرضه به بازار نمایند. بهترین و...

خرید دستگاه خشک کن میوه

خرید دستگاه خشک کن میوه

خرید دستگاه خشک کن میوه  میوه های خشک یکی از جذاب ترین و با مزه ترین خوراکی های گرانقیمت هستند که به خوبی در این چندین ساله جای خود را در بین خانوار باز کرده و البته درست است که هنوز میزان مصرف آنها پایین است اما با همین مقدار مصرف هم عده زیادی در حال فعالیت تولیدی در این حوزه و عده بسیاری...