خرید دستگاه خشک کن سبزی

خرید دستگاه خشک کن سبزی

دستگاه خشک کن سبزی از مهمترین و مشتری پسندترین دستگاه های خشک کن است که به سبب بازار بسیار مناسب و پُرمشتری انواع سبزی خشک، طرفداران فراوانی دارد. هم اکنون بسیاری از افراد با خرید دستگاه خشک کن سبزی در یک یا چند نوع مختلف، به راحتی اقدام به تولید سبزی های خشک شده و عرضۀ آن به بازار می کنند.

خرید دستگاه خشک کن سبزی

مطالب پیشنهادی: قیمت دستگاه خشک کن میوه

خانم های خانه دار، رستوران ها و کترینگ ها و صدها مورد دیگر، از مشتری های بزرگ و دائمی اینگونه محصولات خشک هستند و این نیازی ست که پایان پذیر نبوده بلکه دائمی و همیشگی ست. بنابراین می توان با یک برنامه ریزی بسیار صحیح نسبت به خرید دستگاه خشک کن سبزی و همچنین بکارگیری آن برای کسب درآمد مناسب اقدام کرد.

خرید دستگاه خشک کن سبزی
5 (100%) 15 امتیاز

و اما برای درآمدزایی مناسب بهتر است ابتدا با افراد متخصص مشورت کرده سپس با توجه به قدرت مالی و همچنین توانایی تامین مواد اولیه یعنی سبزی اقدام به خرید یک یا چند دستگاه خشک کن سبزی نمود. هر دستگاه نیز ارزش مادی و قیمت خود را خواهد داشت، طرفیت تولید نیز در آنها متغیر است. پس از این توضیحات، بد نیست با برخی از بهترین های سبزی خشک کن آشنا شویم تا خریدی دقیق تر داشته باشیم.

خرید دستگاه خشک کن سبزی

مدل های متنوع دستگاه برای خرید دستگاه سبزی خشک کن

خرید دستگاه سبزی خشک کن می تواند از گزینه های مناسب زیر انجام گردد:

 • خرید دستگاه خشک کن سبزی تک کابین:
 • دارای حدوداً ۲۰ تا ۲۵ سینی بزرگ است و قیمتی در حدود ۳ تا ۷ میلیون دارد.
 • خرید دستگاه خشک کن سبزی دوکابین:
 • انواع و مدل های مختلفی داشته و قدرت تولید روزانه چندصد کیلوگرم را خواهد داشت. قیمت آن نیز مابین ۱۵ تا ۲۵ میلیون و البته گاهی بیشتر است.
 • خرید دستگاه خشک کن سبزی ۱۰ کابین:
 • می توان توسط این دستگاه که دارای حدوداً ۲۵۰ سینی بزرگ ۸۰ سانتیمتری ست روزانه با توجه به دفعات استفاده، بیش از ۱ تن! سبزی خشک تولید کرد. قیمت دستگاه خشک کن سبزی نیز بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون و گاهی نیز بیشتر خواهد بود.
 • خرید دستگاه خشک کن سبزی خورشیدی:
 • چون سبزی ها معمولاً در مناطق خشک و نیمه خشک پرورش داده می شوند به شدت مناسب این مناطق است. قدرت تولید مناسبی دارد و مصرف انرژی نیز در آن پایین است. مدل های مختلف آن قیمتی بیش از ۲۵ میلیون تومان دارند.
 • مطالب پیشنهادی: خرید دستگاه خشک کن میوه
 • خرید دستگاه خشک کن سبزی انجمادی:
 • این دستگاه خشک کن از شیوه ای جدید استفاده می نماید. ابتدا محصولات را به دمای ۲۰- رسانده سپس فشار شدیدی به آنها وارد می کند، مجدداً دما را به ۱۰- یا ۵- رسانده و به این شکل محصولات را خشک می کند. ارزشی بیش از ۳۰ یا ۴۰ میلیون تومان دارد.
 • خرید دستگاه خشک کن سبزی کانتینیوس:
 • به شدت غول آسا و پُرتولید است و دارای بیش از ۱۰۰۰ سینی یا سبد است. برخی دارای سه طبقه و تسمه نقاله ای هستند. قیمتی در حدود ۵۰ تا بیش از ۱۰۰ میلیون تومان دارند.

چنانچه فردی قصد تولید سبزی خشک داشته باشد می تواند با خرید هر کدام از این دستگاه ها، به تولیدات فراوانی دست یابد.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی

مطالب مرتبط

دستگاه خشک کن صنعتی برای انواع میوه

دستگاه خشک کن صنعتی برای انواع میوه

دستگاه خشک کن میوه و  باز هم ورود به دنیای خوشمزه و دوست داشتنی میوه های خشک شده و خالقان این اشیاء دوست داشتنی یعنی دستگاه میوه خشک کن .دستگاه هایی که می توانند در دل خود میوه های ترو تازه را پس از دقایقی به شکل و شمایلی دیگر در آورده و آنها را آماده ماندگاری طولانیو میل شدن در هر زمان...

دستگاه خشک کن خانگی

دستگاه خشک کن خانگی

دستگاه خشک کن خانگی  ⚡تمامی دستگاه های کم حجم برقی خانگی جذابند، از مولینکس گرفته تا زودپز و آرام پز. حتی کولرهای کوچک خانگی که سال هاست به بازار عرضه شده اند و می توان آنها را به راحتی در بغل جابجا کرد نیز به شدت کارآمد و دوست داشتنی هستند. در کنار تمامی این وسایل برقی جالب، می توان یک...

دستگاه خشک کن اصفهان

دستگاه خشک کن اصفهان

مزایای استفاده از دستگاه خشک کن در اصفهاناصفهان یکی از استان های مرکزی کشور و دارای آب و هوایی خشک است. وجود رودخانه ها و سرچشمه های تقریباً متعدد در این استان سبب ایجاد انواع فعالیت های کشاورزی و باغداری گردیده که می تواند زمینه خوبی برای استفاده از دستگاه خشک کن در اصفهان جهت تولیدات میوه...