قیمت دستگاه خشک کن صنعتی

قیمت دستگاه خشک کن صنعتی

دستگاه های صنعتی در هر زمینه ای، هم قدرت تولید بسیار بالاتری نسبت به انواع نیمه صنعتی و خانگی دارند و هم قیمت بسیار بیشتری. این دستگاه ها حجم تولیدات بسیار مناسبی داشته و نیاز هزاران نفر را به خوبی برطرف خواهند کرد. دستگاه های خشک کن صنعتی می توانند تولیدات بسیار انبوهی داشته و قدرت خشک کردن در آنها به شدت بالاست در نتیجه قیمت دستگاه خشک کن صنعتی نیز می بایستی متفاوت از سایر دستگاه ها باشد.

قیمت دستگاه خشک کن صنعتی
5 (100%) 15 امتیاز

در واقع این دستگاه های خشک کن صنعتی هستند که نیاز واقعی و دائمی مصرف کنندگان به میوه های خشک، سبزی خشک، مواد پروتئینی خشک، گیاهان دارویی خشک و… را برطرف می نمایند در نتیجه، قیمت دستگاه خشک کن صنعتی تفاوت معناداری با سایر دستگاه ها خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: قیمت دستگاه خشک کن  قیمت دستگاه خشک کن میوه

قیمت دستگاه خشک کن صنعتی در انواع مختلف

بهتر است هم با انواع دستگاه خشک کن صنعتی آشنا شویم و هم با قیمت و ارزش آنها. دستگاه صنعتی خشک کن انواع و مدل های بسیار متنوعی دارد که هر کدام قدرت و ظرفیت تولید متفاوتی خواهند داشت. با قیمت و مشخصات هر کدام از آنها به تفکیک آشنا می شویم:

 • قیمت دستگاه خشک کن صنعتی کانتینری:
 • از بزرگ ترین و قدرتمندترین دستگاه خشک کن است که ابعادی بیش از ۹ متر دارد، قیمت آن نیز عموماً بیش از ۵۰ میلیون تومان است.
 • قیمت دستگاه خشک کن صنعتی خلاء:
 • از آنجایی که قدرت بسیار بالا و کیفیت بسیار مناسبی در تولید محصولات خشک دارد گاهی قیمتی بالاتر از دستگاه تونلی خواهد داشت و مابین ۲۰ میلیون تا بیش از ۶۰ میلیون تومان خواهد بود.
 • قیمت دستگاه خشک کن صنعتی تصعیدی:
 • دستگاهی خشک کن با شیوه ای جالب و متفاوت است و قیمت متغیر با توجه به برخی ویژگیها داشته اما عموماً بین ۳۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان خواهد بود.
 • قیمت دستگاه خشک کن صنعتی ۱۰ کابین:
 • از بزرگترین و پرتولیدترین دستگاه خشک کن صنعتی  ست که بیش از ۲۵۰ سینی بزرگ دارد. قیمت آن نیز در حدود ۴۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان می باشد.
 • قیمت دستگاه خشک کن صنعتی خورشیدی:
 • با توجه به مقرون به صرفه بودن استفاده از این دستگاه به سبب استفاده از انرژی خورشیدی برای خشک کردن محصولات، قیمتی متفاوت را تجربه خواهد کرد، در مدل های مختلف قیمتی مابین ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان دارد.
 • قیمت دستگاه خشک کن صنعتی دوکابین:
 • با توجه به اینکه دستگاهی بسیار مناسب برای هر نوع مصرفی می باشد و مدل های بسیار متنوعی را شامل می شود قیمتی مابین ۸ تا ۲۵ میلیون و البته گاهی بیشتر! را شامل می شود.

این دستگاه ها می توانند روزانه با توجه به دفعات استفاده، از ۲۰۰ کیلو تا بیش از چند تن محصول خشک تولید نمایند. توجه داشته باشید که قیمتها تقریبی بوده و در زمان خرید بایستی حتماً قیمت جدید را به درستی استعلام نمایید.

برای مشاهده سایر محصولات به این صفحه  محصولات ماشین سازی مراجعه نمایید.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی

مطالب مرتبط

دستگاه خشک کن آذربایجان شرقی

دستگاه خشک کن آذربایجان شرقی

دستگاه خشک کن آذربایجان شرقی  ⚡  دستگاه خشک کن در تبریز چنانچه بخواهیم از خشک کن ها و دستگاه هایی که برای چنین اموری ساخته شده اند بگوییم می توان انواع بسیار فراوانی را نام برد که به شدت مناسب بوده به خصوص برای استانی مانند آذربایجان شرقی و شهر تبریز. در واقع خرید و استفاده از...

دستگاه خشک کن خراسان رضوی

دستگاه خشک کن خراسان رضوی

کاربردهای دستگاه خشک کن در خراسان رضوی خراسان رضوی به سبب آب و هوای خشک و بیابانی، زمینه ای بسیار مناسب برای تولید بسیاری از محصولات باغی و کشاورزی خواهد داشت. این استان به مرکزیت مشهد یکی از مستعدترین مناطق برای تکثیر، پرورش و ایجاد کسب و کارهای پربازده باغی و کشاورزی است و اتفاقاً...

دستگاه خشک کن انجیر

دستگاه خشک کن انجیر

دستگاه خشک کن انجیرانجیر همیشه از محصولات باغی بسیار خوشمزه و البته گرانقیمت بوده و هست و در بسیاری مناطق کشور پرورش داده می شود. خشک کردن انجیر نیز قرن هاست در روستاها و شهرهای کوچک و بزرگ به راحتی و به شیوه پهن کردن در هوای آزاد زیر نور مستقیم خورشید انجام می شود. اما شیوه بهتری نیز برای...