خرید دستگاه خشک کن

خرید دستگاه خشک کن

دستگاه خشک کن ابزاری برای تولید انواع میوه خشک، سبزی خشک، مواد پروتئینی خشک و هر ماده غذایی دیگر جهت خشک کردن می باشد. این دستگاه ها انواع بسیارمتنوع و گوناگونی دارند که هر کدام سایز و ابعاد و همچنین قدرت خشک کردن مخصوص به خود را خواهد داشت. قیمت این دستگاه ها نیز بسیار متفاوت بوده و هر شخصی می تواند با خرید دستگاه خشک کن در مدل های مختلف، نیاز تولیدی خود را برطرف نماید.

مدل های مختلف این دستگاه ها را می توان از مکان هایی مانند آشپرخانه تا مکان هایی مانند کارخانجات صنعتی بزرگ به کار گرفت. و اما برای خرید دستگاه خشک کن می بایستی به چند نکتۀ بسیار مهم توجه کرد:

خرید دستگاه خشک کن
5 (100%) 17 امتیاز

مقالات پیشنهادی:  قیمت دستگاه خشک کن میوه

نکات مهم در زمان خرید دستگاه خشک کن

حتماً برای خرید دستگاه خشک کن به این موارد توجه شود:

 • ظرفیت تولید محصول توسط دستگاه خشک کن
 • کیفیت دستگاه
 • قیمت دستگاه
 • گارانتی و خدمات پشتیبانی دستگاه خشک کن
 • نوع سوخت مصرفی در آن (برق یا گاز یا گازوئیل و یا هر۳ اینها)
 • مقدار مصرف انرژی در آن

می توان گفت این ۶ مورد از مهمترین و اصلی ترین مواردی ست که در زمان خرید دستگاه خشک کن حتماً می بایستی به آنها توجه کرد.

 

انواع دستگاه خشک کن برای خرید

انواع بسیار مختلفی از دستگاه های خشک کن در حال حاضر در بازار برای خرید موجود است که می توان آنها را اینگونه تقسیم بندی و نام برد:

در حال حاضر این دستگاه ها از مهمترین و پرکاربردترین دستگاه های خشک کن موجود در بازار هستند که هر کدام قدرت و قیمت مخصوص به خود را خواهند داشت.

 

خرید دستگاه خشک کن از بهترینها

قطعاً مقصود از خرید یک یا چند دستگاه خشک کن، سرگرمی نیست بلکه هدف، تولید انواع محصولات خشک شده یا برای مصارف محدود خانگی و یا برای عرضه به بازار است. در نتیجه می بایستی بهترین دستگاه خشک کن را خریداری و استفاده کرد. بهترین ها را می توان با کمی تحقیق و پرس و جو و جمع آوری اطلاعات به دست آورد.

یک دستگاه خشک کن خوب می بایستی ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • مصرف انرژی مناسب و معقولی داشته باشد
 • حتماً دوگانه یا سه گانه سوز باشد
 • در ساخت آن از قطعات باکیفیت استفاده شده باشد
 • قیمت مناسبی داشته باشد
 • دستگاه خشک کن از صدای کمی برخوردار باشد
 • قدرت خشک کردن محصول در آن مناسب باشد

چنانچه توانستید دستگاهی با این مشخصات به دست آورید در خرید آن شک نکنید!

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی

مطالب مرتبط

دستگاه خشک کن خوزستان

دستگاه خشک کن خوزستان

دستگاه  خشک کن در خوزستانسرزمین خوزستان با آب و هوای گرم و مرطوبش بهترین مرکز برای پرورش تعداد زیادی از میوه ها و حتی سبزیجات مختلف است. در این استان می توان بسیاری از میوه هایی که تصور می کنیم فقط در شمال موجود است مانند گوجه سبز را مشاهده کرد. همین موضوع شرایطی بسیار مناسب جهت خشک کردن این...

خرید دستگاه خشک کن میوه

خرید دستگاه خشک کن میوه

خرید دستگاه خشک کن میوه  میوه های خشک یکی از جذاب ترین و با مزه ترین خوراکی های گرانقیمت هستند که به خوبی در این چندین ساله جای خود را در بین خانوار باز کرده و البته درست است که هنوز میزان مصرف آنها پایین است اما با همین مقدار مصرف هم عده زیادی در حال فعالیت تولیدی در این حوزه و عده بسیاری...

دستگاه خشک کن ماهی

دستگاه خشک کن ماهی

دستگاه خشک کن ماهیتولید ماهی خشک یکی از فعالیت ها و راه های کسب درآمد بسیاری از مردمان بوده و هست. اما امروزه همه چیز تغییر کرده و به جای شیوه های سنتی و استفاده از گرمای هیزم و یا نور خورشید از دستگاه خشک کن ماهی جهت اینکار استفاده می شود. ماهی خشک را می توان ماهها بدون هیچگونه نگرانی از...