خرید دستگاه خشک کن صنعتی

خرید دستگاه خشک کن صنعتی

خشک کن ها به خصوص انواع صنعتی آنها را می توان با توجه به همه کاره بودن و به شدت جذاب بودن، در هر زمینه ای و برای خشک کردن هر محصول و کالایی استفاده کرد، از سبزی ها گرفته تا انواع گوشت مانند گوشت ماهی، گوشت مرغ، گوشت گاو، انواع میوه و… . این ابزار مناسب و پیشرفته می تواند سبب ایجاد و راه اندازی کسب و کارهایی بسیار درآمدزا گردیده بنابر این خرید دستگاه خشک کن صنعتی می تواند اولین قدم برای درآمدزایی بسیار مناسب باشد.

با خرید دستگاه خشک کن صنعتی می توان یک شغل بسیار مناسب، موجه و به شدت درآمد زا با خشک کردن انواع محصولات ایجاد کرد. این خرید می بایستی با احتیاط و دقت لازم و استفاده از راهنمایی و مشاوره افراد خبره انجام گردد تا سبب هدر رفت سرمایه و وقت شما نگردد.

خرید دستگاه خشک کن صنعتی
5 (100%) 15 امتیاز

برای خرید دستگاه صنعتی خشک کن بهتر است به این موارد توجه کرد:

 • قدرت و ظرفیت تولیدی دستگاه به صورت روزانه و همچنین هر بار پُر کردن دستگاه
 • نوع سوخت مصرفی در آن (برق یا گازوئیل یا گاز)، دوگانه یا سه گانه بودن آن
 • خرید از شرکتی معتبر و دارای مجوزهای لازم
 • گارانتی و خدمات پشتیبانی دائمی و مناسب
 • قیمت مناسب و به دور از افزایش های بیمورد
 • توجه به قطعات و تکنولوژی به کار رفته در آن

این شش مورد از مهمترین مواردی ست که در زمان خرید دستگاه خشک کن میوه صنعتی حتماً می بایستی به آنها توجه لازم را داشت.

بهتر است این دستگاه های صنعتی خریده شود

ابتدا قبل از خرید، تمامی برنامه ها و اهداف را می بایستی به دقت تعیین کرد تا مشخص شود چه دستگاهی با چه ظرفیت تولیدی لازم است سپس اقدام به خرید نمود. در این قسمت با ظرفیت تولید برخی از مهمترین دستگاه ها آشنا می شویم تا خرید دستگاه های خشک کن صنعتی راحتتر انجام گردد:

 • خرید دستگاه خشک کن صنعتی تک کابین تا ۱۰ کابین:
 • این دستگاه های خشک کن معمولاً در هر کابین بین ۲۰ تا ۳۰ عدد سینی داشته و ظرفیت تولید بالایی دارند. خرید این دستگاهها می تواند درآمد مناسبی به همراه داشته باشد.
 • خرید دستگاه خشک کن صنعتی تونلی:
 • با توجه به اینکه در برخی از مدل های این دستگاه بیش از ۱۰۰۰ سبد قرار دارد می توان بیش از ۱ تن به صورت روزانه تولید داشت. با خریداری فقط یکدستگاه می توان حجم تولیدات و میزان سود را به شدت بالا برد.
 • خرید دستگاه خشک کن صنعتی خلاء:
 • برای خشک کردن هر چیزی به خصوص گیاهان دارویی به شدت مناسب است و روزانه بیش از ۱ تن! تولید خواهد کرد. با خرید دستگاه خلاء می توان بهترین گیاه دارویی خشک را تولید کرد.

با خرید هر کدام از این دستگاه های صنعتی می توان برای تولیداتی انبوه و به شدت باکیفیت برنامه ریزی کرد. هر کدام از این دستگاه های پرقدرت، توانایی تولید و تامین نیاز درصدِ بسیار مناسبی از بازار را داشته و به خوبی، محصولاتی مشتری پسند تولید خواهند کرد.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی

مطالب مرتبط

دستگاه خشک کن خرما

دستگاه خشک کن خرما

دستگاه خشک کن خرماخرما یکی از محبوب ترین خوراکی های مردمان جنوب و البته سایر نقاط کشورمان محسوب می شود. میزان تولید این محصول مهم در مناطق جنوبی کشور در حدی بالاست که به راحتی پاسخگوی نیاز تمام کشور بوده و مابقی نیز به سایر کشورها صادر می شود. این فرآیند، نیازمند استفاده از انواع روش های...

قیمت دستگاه خشک کن صنعتی

قیمت دستگاه خشک کن صنعتیدستگاه های صنعتی در هر زمینه ای، هم قدرت تولید بسیار بالاتری نسبت به انواع نیمه صنعتی و خانگی دارند و هم قیمت بسیار بیشتری. این دستگاه ها حجم تولیدات بسیار مناسبی داشته و نیاز هزاران نفر را به خوبی برطرف خواهند کرد. دستگاه های خشک کن صنعتی می توانند تولیدات بسیار...

دستگاه خشک کن انجیر

دستگاه خشک کن انجیر

دستگاه خشک کن انجیرانجیر همیشه از محصولات باغی بسیار خوشمزه و البته گرانقیمت بوده و هست و در بسیاری مناطق کشور پرورش داده می شود. خشک کردن انجیر نیز قرن هاست در روستاها و شهرهای کوچک و بزرگ به راحتی و به شیوه پهن کردن در هوای آزاد زیر نور مستقیم خورشید انجام می شود. اما شیوه بهتری نیز برای...