قیمت دستگاه بسته بندی 

توضیحات

توضیحات

قیمت دستگاه بسته بندی 

هر کالا یا مواد غذایی را باید بسته بندی کرد، چه آنهایی که فاسد شدنی هستند و چه آنهایی که هیچ ارتباطی با فساد ندارند. حبوبات جزء مواد دیرفساد هستند و ماندگاری بالایی دارند. این لایه محافظ می تواند دقیقاً مانند یک «گارد» از محتویات درون خود محافظت نماید. چنین محافظی توسط دستگاه های بسته بندی و با سرعتی خیره کننده ایجاد می شوند. این دستگاه ها، قیمت متنوعی دارند اما به صورت کلی، قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات  تا حدی قابل توجه است.

این دستگاه های بسیار پیشرفته و پرسرعت با توجه به سیستمِ طراحی و تعریف شده در آنها قادر خواهند بود دهها هزار بسته حبوبات را در یک روز کاری، بسته بندی نموده و آماده ارسال به فروشگاه ها نمایند، چنین دستگاه هایی قدرت تولید بسیار بالایی داشته و دقیقاً مانند شریان های اصلی هر واحد صنعتی عمل خواهند بود. قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات نیز دقیقاً به همین عوامل یعنی سرعت، دقت، امکانات، کیفیت و… بستگی دارد. چنین شاهکارهایی می توانند قدرت رقابت را در کارخانجات مختلف به شدت افزایش دهند.

محصولات مشابه:

دستگاه بسته بندی

 دستگاه شیرینگ

بسته بندی حبوبات

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات با توجه به انواع خانگی و صنعتی و همچنین مدل های چند توزین یا وکیوم و… متفاوت خواهد بود و هر فرد یا گروهی می تواند با توجه به نیاز و همچنین برنامه های خود برای بسته بندی در تعداد مشخص، اقدام به خرید و راه اندازی دستگاه های بسته بندی حبوبات نماید. حال با توجه به این توضیحات می توان قیمت و مشخصات دستگاه های بسته بندی حبوبات را به این صورت عنوان کرد:

 

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات وکیوم

دستگاه های وکیوم در هر صنعتی یکی از بهترین، قدرتمندترین و پیشرفته ترین دستگاه های بسته بندی محسوب می شوند. این دستگاه ها تقریباً در تمامی حوزه های صنعتی و غذایی کاربرد دارند و استفاده از آنها فقط مختص بسته بندی حبوبات نیست. در گذشته از این دستگاه ها در مواردی غیر از صنایع غذایی استفاده می شد اما چندین سال است شرایط به صورت کلی دگرگون شده و از این دستگاه تقریباً در تمامی بخش های صنایع غذایی برای بسته بندی استفاده می شود.

دستگاه وکیوم با مکش هوای درون بسته و تخلیه اکسیژن آن، گاز نیتروژن یا ازت را در آن پمپ می کند تا مانع از فساد و تخریب ماده غذایی شود. این توضیحات را گفتیم تا مشخص گردد با چه دستگاه پیشرفته و کارآمدی روبرو هستیم. این اطلاعات به ما کمک می کند تا بتوانیم در مورد قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات وکیوم تصور بهتری داشته باشیم.

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات وکیوم به صورت میانگین از حدوداً ۱۰ میلیون تومان در انواع ایستاده که ابعادی در حدود ۱ متر ارتفاع و ۵۰ سانتیمتر عرض دارد شروع شده و تا مبالغ چند ده میلیون تومانی را شامل خواهد شد. از آنجایی که قیمت ها به صورت لحظه ای تعیین خواهد شد نمی توان مبالغ دقیقی اعلام کرد اما در حال حاضر ارزش این دستگاه ها در همین حدود اعلام می شود.

 

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات دو توزین

دو توزین ها دستگاه هایی جمع و جور و البته قدرتمند در بسته بندی طیف وسیعی از مواد مانند حبوبات، شکر و… هستند که می توانند با حجم نسبتاً کم و قدرت زیاد خود، نیاز بسیاری از واحدهای تولیدی که حجم کاری متوسطی دارند را به راحتی پاسخگو باشند. اندازه و ابعاد دستگاه دو توزین در حدی ست که حتی برخی، آن را جزئی از دستگاه بسته بندی خانگی در نظر می گیرند.

توانایی این دستگاه و همچنین قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات دو توزین می تواند در حدی بوده که نیاز چندین نفر به کسب درآمد و اشتالغزایی را به راحتی بر طرف نماید. مدل ها و برندهای متفاوتی از دستگاه بسته بندی دو توزین در بازار موجود است که هر کدام قیمت مختلفی را شامل می شوند اما حدود قیمت این دستگاه ها چیزی مابین ۲۰ الی ۱۱۰ میلیون تومان خواهد بود. البته باز هم لازم به توضیح است که قیمت ها با توجه به نوسانات، مطمئناً تغییراتی خواهند داشت اما میانگین قیمت دستگاه بسته بندی از نوع دو توزین در حال حاضر همین قیمتی ست که درج گردیده.

 

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات شیرینگ پک

این دستگاه های بسیار مفید و متنوع هم اکنون در بسیاری صنایع در حال استفاده می باشند و به سبب شیوه بسیار جالب در بسته بندی محصولات و کالاهای مختلف، یکی از پرطرفدارترین و البته لازم ترین دستگاه ها در هر کارخانه ای می باشند. قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات شیرینگ هم با توجه به سرعت بسته بندی، نوع آن و همچنین توانایی دستگاه تعیین می شود.

شیوه کار این دستگاه به این صورت است که کالای مورد نظر را در تعداد ۱ یا بیشتر روی هم یا کنار هم قرار داده و این دستگاه با پیچیدن یا قرار دادن نایلون مقاوم دور آنها و سپس ذوب شدن تقریبیِ این نایلون توسط حرارت دستگاه، یک بسته بندی بسیار ایده آل و محکم در اطراف کالا ایجاد می شود. به این شکل می توان هم نسبت به دوام و هم عدم آسیب دیدن محصولات در مراحل مختلف حمل و نقل و جابجایی تا حد زیادی مطمئن بود.

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات شیرینگ نیز با توجه به سرعت، قدرت و همچنین ابعاد و تکنولوژی به کار رفته در آن می تواند از ۱۱ میلیون تومان تا حدوداً ۱۰۰ میلیون تومان! متغیر باشد. این دستگاه ها انواع مختلفی دارند که می توان گاهی از برخی از آنها حتی در بسته بندی دستمال کاغذی های جیبی نیز به راحتی استفاده کرد. در صنایع چینی سازی نیز از «دستگاه شیرینگ تونلی» به صورت مداوم استفاده می شود که با توجه به نوع و همچنین اتومات بودن یا نبودن قیمتی بین ۱۲ میلیون تا ۱۰۰ میلیون تومان خواهند داشت.

با خرید دستگاه بسته بندی شیرینگ پک می توان نیاز یک واحد بزرگ تولیدی را به خوبی رفع کرده و از ماندگاری و عدم آسیب کالاهای تولید شده، اطمینان بالایی داشت.

 

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی

از آنجایی که دستگاه های بسته بندی حبوبات خانگی دارای حجم و ابعاد محدودی بوده و به راحتی می توان آنها را در منزل به کار گرفت مشتاقان زیادی را به سمت خود جلب کرده اند. همچنین یکی دیگر از دلایل توجه مردم به این دستگاه ها، قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی ست که نسبت به سایر دستگاه ها، قیمت بسیار مقرون به صرفه ای دارد.

برخی از این دستگاه ها که با عنوان «دستگاه دوخت خانگی» شناخته می شوند بسیار ساده اما به شدت مفید هستند و از یک المنت، تایمر و اهرم برای پرس گرمایی بسته ها تشکیل شده اند. این دستگاه ها را می توان با قیمت هایی در حدود ۱۰۰ هزار تومان تا مبالغ بیشتر خریداری کرد. این ابزار مفید در حال حاضر نیاز بسته بندی حبوبات را در سطح وسیعی از مشاغل خانگی به خوبی رفع می کنند و ابزاری بسیار کارآمد در این حوزه هستند.

در مدل های حرفه ای تر و پرسرعت تر خانگی می توان این دستگاه ها را که با ابعادی با ارتفاع بیش از ۱۵۰ سانتیمتر عرضه می شوند به صورت تقریباً اتوماتیک مشاهده کرد، قیمت این دستگاه ها از حدود ۷ میلیون تومان آغاز می شود. قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی در این مدل نسبت به انواع حرفه ای و صنعتی، بسیار پایینتر خواهد بود.

 

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات ریلی

و اما یکی دیگر از جالب ترین و پرکاربردترین دستگاه های بسته بندی، دستگاه ریلی است که با حجم و ابعاد نسبتاً جمع و جور و مناسب آن در برخی مدلها، می توان از آن در منازل هم به راحتی استفاده کرد. دستگاه های بزرگ تر و پیشرفته تر بسته بندی ریلی، قدرت و سرعت بسته بندی بالایی داشته و می تواند نیاز بسیاری از بخش های تولیدی مواد غذایی و… را به خوبی برطرف نماید.

در مورد قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات ریلی می توان برچسب قیمت ها را از ۳ میلیون تا مبالغ بالاتر مشاهده کرد. قیمت دستگاه بسته بندی در مدل ریلی با توجه به کیفیت و البته نوع بسته بندی در آن بسیار مقرون به صرفه بوده و دارای توجیه اقتصادی است. از آنجایی که بسیاری از این دستگاه های ریلی را می توان با ابعاد بسیار جمع و جور تهیه و در منزل نیز استفاده کرد، این دستگاه ها مشتری ها و طرفداران بسیار فراوان خود را دارند.

برخی از مدل های دستگاه بسته بندی ریلی در حدی جمع و جور است که می توان آن را در گوشه ای از اتاق منزل گذاشت و به صورت نشسته با آن کار کرد! این دستگاه ها از جذاب ترین مدل های دستگاه بسته بندی هستند.

 

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات عیب یاب مرکزی

شاید دیدن این نام برای برخی کمی عجیب باشد! اما دستگاه بست بندی با عیب یاب مرکزی می تواند بسیاری از معایب سایر دستگاه ها در مراحل مختلف بسته بندی را رفع و تمامی مراحل کاری را با سرعت و دقت بسیار بالایی انجام دهد. به سبب تمامی این ویژگی ها قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات با عیب یاب مرکزی می تواند تا حدی بیشتر باشد.

این دستگاهِ دارای عیب یاب! می تواند با سرعت مناسب تر و بهتری انواع حبوبات، پسته، خشکبار و… را به راحتی بسته بندی نماید. قیمت این دستگاه نیز از حدوداً ۳۰ میلیون تومان آغاز می شود. مدل ها و برندهای مختلف، کمی تفاوت قیمت خواهند داشت اما حدود قیمت در حال حاضر همینی ست که ذکر شد.

 

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات چهارتوزین

چهارتوزین ها از سریعترین و پیشرفته ترین دستگاه های بسته بندی هستند که هم در زمینه بسته بندی انواع حبوبات با حجم های مختلف و هم در زمینه بسته بندی سایر مواد مانند غلات، قند و شکر، چیپس، انواع ماکارونی فرم و… به شدت مورد استفاده هستند و هم اکنون بسیاری از کارخانجات و صنایع مختلف از این دستگاه بسته بندی مقاوم و پرقدرت، بیشترین استفاده را دارند.

تمامی این ویژگی ها و قدرت و سرعت آن سبب گردیده تا قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات چهارتوزین نیز تا حدی بالاتر از سایر دستگاه های بسته بندی باشد تا جایی که گاهی قیمت این دستگاه چند برابر انواع معمولی ست. این دستگاه حرفه ای بسته بندی حبوبات با توجه به توانایی ها و همچنین تکنولوژی بسیار حساس به کار رفته در آن، شروع قیمتی در حدود ۴۰ میلیون تومان (در انواع مینی) داشته و این قیمت بعضاً در برخی مدل ها تا بالای ۱۰۰ میلیون تومان هم ادامه خواهد داشت.

خرید فقط یک دستگاه از همین مدل های بسته بندی چهارتوزین می تواند نیاز چندین تنی یک واحد تولیدی را به خوبی رفع نماید. این دستگاه ها به تنهایی قادر به بسته بندی دهها تن حبوبات در روز هستند بدون هیچ مشکلی!

 

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات دوگانه سوز

یکی از مهمترین و پرکاربردترین دستگاه های بسته بندی حبوبات، دستگاه هایی هستند که از دو نوع سوخت استفاده می کنند. دستگاه های دوگانه سوز می توانند در هر مدلی وجود داشته باشند. همانگونه که می دانیم بسیاری از دستگاه های بسته بندی در طی فرآیند بسته بندی کردن کالا، می بایستی از حرارت برای این امر استفاده نمایند در نتیجه می توان علاوه بر برق از انرژی گاز هم استفاده کرد به همین دلیل قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات دوگانه سوز می تواند کمی با سایر دستگاه ها تفاوت داشته باشد.

این دستگاه ها با توجه به استفاده از سوخت دوگانه قیمت متفاوتی نسبت به انواع برقی خواهند داشت. می توان با استعلام آنلاین قیمت قبل از خرید، نسبت به دریافت قیمت این دستگاهها اقدام کرد.

یکی از مهمترین نکاتی که می تواند هم بر حجم کار و هم تصمیم بر شروع فعالیت بسته بندی حبوبات تاثیری کامل داشته باشد قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات و میزان مبلغی ست که قرار است برای خرید اینگونه تجهیزات هزینه شود زیرا بدون این دستگاه ها، شروع یک فعالیت اقتصادی درآمدزا مانند بسته بندی حبوبات امکانپذیر نیست.

قیمت دستگاه بندی یکی از مهمترین عوامل برای شروع کار بسته بندی انواع حبوبات است که می توان با کمی دقت و پرس و جو، دستگاه هایی با قیمت نسبتاً معقول را در شرایط فعلی پیدا کرد.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی