قیمت فروش دستگاه سیل رومیزی

توضیحات

توضیحات

قیمت فروش دستگاه سیل رومیزی بر اساس مشخصات و فاکتورهای مهم در دستگاه های سیل تعیین می گردد که در بیشتر مواقع، قیمت مناسب و معقولی ست به شکلی که خرید این دستگاه برای تولیدکنندگان، راحت و در دسترس است.

شرکت ماشین سازی به عنوان برترین شرکت در زمینه طراحی، تولید و تامین انواع دستگاه سیل نسبت به تولید برترین دستگاه سیل رومیزی اقدام نموده و هم اکنون انواع مختلفی از این دستگاه برای فروش در شرکت موجود است.

دستگاه سیل رومیزی انواع مختلفی دارد:

 

دستگاه سیل رومیزی دستی

دستگاه سیل رومیزی نیمه اتوماتیک

دستگاه سیل رومیزی تمام اتوماتیک

 

هر کدام از این دستگاه ها  قدرت تولید متفاوتی دارند. به عنوان مثال دستگاه سیل دستی می تواند در ساعت بیش از ۳۰۰ ظرف را با سرعت و کیفیت مناسب سیل نماید. قیمت این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های سیل رومیزی مناسبتر است.

دستگاه سیل رومیزی نیمه اتوماتیک قدرت و سرعت سیل کردن هر نوع ظرفی با هر نوع دهانه ای (گرد، چهارگوش و…) را خواهد داشت و سرعت آن نیز بیش از۶۰۰ ظرف در ساعت می باشد. قیمت فروش دستگاه سیل رومیزی نیمه اتوماتیک نیز کمی بیشتر از دستگاه دستی ست.

دستگاه سیل رومیزی تمام اتوماتیک از آنجایی که سرعت و دقت بسیار بیشتری در سیل کردن هزاران ظرف در ساعت را خواهد داشت در نتیجه کیفیت بالاتر و قیمت فروش بالاتری نیز نسبت به سایر دستگاه ها دارد. این دستگاه می تواند حدوداً بیش از ۱۰۰۰ ظرف را در ساعت سیل نماید.

تعداد ظرف هایی که توسط هر دستگاه در ساعت سیل می شوند بستگی به تنظیماتی دارد که توسط شما در حین استفاده اعمال می کنید. در نتیجه تعداد ذکر شده در این مطلب، تقریبی ست.

چنانچه قصد استعلام قیمت فروش دستگاه سیل رومیزی توسط شرکت ماشین سازی و سپس خرید این دستگاه را دارید می توانید با شماره های مندرج تماس گرفته تا مشاوران خبره شرکت، پس از راهنمایی بهترین دستگاه سیل رومیزی را به شما عرضه نمایند.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی