قیمت دستگاه سیل لیوان

توضیحات

توضیحات

قیمت دستگاه سیل لیوان با توجه به نوع کارکرد دستگاه، قدرت تولید در هر ساعت، نوع برق مصرفی و مواردی از این دست تعیین می شود. بسیاری از دستگاه های سیل لیوان این قدرت را دارند که در ساعت بیش از ۱۰۰۰ عدد لیوان و ظروف گرد را سیل نمایند.

می توان از این دستگاه برای سیل کردن هر نوع لیوانی با هر قطر دهانه استفاده کرد. از آنجایی که قالب هر ظرف با توجه به اندازه آن می بایستی متغیر باشد، باید در زمان سفارش و خرید دستگاه سیل لیوان نوع ظرف خود را به شرکت فروشنده و سازنده اعلام نمایید تا دقیقاً همان قالب برای شما ساخته و نصب شود.

محصولات مشابه:

دستگاه سیل

دستگاه سیل کن

دستگاه سیل وکیوم

 

مشخصات دستگاه سیل لیوان برای خرید و استفاده

  • قدرت استفاده از برق تک فاز و سه فاز
  • قابلیت استفاده از دستگاه وکیوم و همچنین تزریق گاز بر روی آن
  • سیستم کنترل کیفیت و عملکرد هوشمند
  • قابلیت سیل کردن تمامی ظروف PET، PP، PE و… با سرعت بالا
  • استفاده از فیلم سیلرهای سلفونی و آلومینیومی
  • قدرت سیل کردن از ۲۰۰ ظرف در ساعت تا بیش از ۱۰۰۰ ظرف در دستگاه های خطی و اتوماتیک

 

با توجه به مشخصات حرفه ای این دستگاه می توان در تمامی صنایع غذایی کوچک و بزرگ و همچنین کترینگ ها، رستوران و… از این دستگاه سیل استفاده فراوانی کرد. با توجه به همین ویژگی هاست که قیمت دستگاه سیل لیوان تعیین و محاسبه می شود. اما به صورت کلی قیمت این دستگاه با توجه به میزان تولید در ساعت، مقرون به صرفه و بسیار مناسب است.

چنانچه قصد استعلام قیمت دستگاه سیل لیوان و خرید این دستگاه را دارید می توانید با استفاده از شماره های مرکز مشاوره و فروش این شرکت تماس گرفته تا بهترین دستگاه سیل لیوان توسط شرکت ماشین سازی برای شما ارسال گردد.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی