قیمت دستگاه سیل ظروف

توضیحات

توضیحات

قیمت دستگاه سیل ظروف بستگی به نوع دستگاه، کیفیت آن، قدرت تولید و همچنین سرعت سیل کردن انواع ظرف دارد. هر چه دستگاه از کیفیت بالاتری برخوردار باشد قاعدتاً قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. ما در شرکت ماشین سازی بهترین دستگاه را با رقابتی ترین قیمت به فروش می رسانیم.

از آنجایی که دستگاه های سیل انواع مختلفی دارند بد نیست ابتدا با انواع مختلف این دستگاه ها آشنا شویم:

 

دستگاه سیل دستی

دستگاه سیل نیمه اتوماتیک

دستگاه سیل تمام اتوماتیک

دستگاه سیل خطی

دستگاه سیل روتاری

 

تمامی این دستگاه ها در مدل های «حرارتی» و «القایی» قابلیت عرضه شدن دارند. قیمت دستگاه سیل حرارتی با توجه به کیفیت دستگاه و میزان برق استفاده شده توسط آن بستگی دارد که عموماً قیمت مناسبی ست. قیمت دستگاه سیل القایی نیز دقیقاً به همین موضوع بستگی داشته و با توجه به استفاده از امواج القایی برای سیل کردن، مقداری در تجهیزات داخلی و قیمت ممکن است تغییر ایجاد گردد.

محصولات مشابه:

دستگاه سیل

دستگاه سیل کن

دستگاه سیل وکیوم

 

تاثیر نوع و شکل و ظاهر ظروف در قیمت دستگاه سیل ظروف

می توان به صورت کلی گفت: شکل و ظاهر ظروف تاثیر آنچنانی در قیمت دستگاه های سیل ندارد. زیرا برخی از قالب ها به صورت استاندارد موجود است که می توانید در زمان سفارش به ما، با اعلام ظرف تولیدی خود، همان قالب را بر روی دستگاه به شکلی نصب شده دریافت نمایید.

همچنین چنانچه از چندین ظرف مختلف در کارگاه و کارخانه خود جهت بسته بندی موادغذایی استفاده می کنید می توان قالبی دقیقاً مطابق با آن ظرف برای شما آماده و نصب نمود که این موضوع نیز تاثیری بر روی قیمت دستگاه نخواهد گذاشت.

اصولاً توسط دستگاه سیل ظروف می توانید هر محصولی از جمله مربا، عسل، مواد پروتئینی، سبزی، ترشی، ساندویچ، فلافل و… را به خوبی و با سرعت زیاد بسته بندی و روانه بازار کنید. چنانچه تمایل به استعلام قیمت دستگاه سیل ظروف و خرید این دستگاه دارید می توانید با شماره های درج شده جهت برقراری ارتباط با واحد مشاوره، پشتیبانی و فروش ما تماس بگیرید.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی