قیمت دستگاه خشک کن کابینتی میوه

توضیحات

توضیحات

قیمت دستگاه خشک کن میوه کابینتی امروزه متنوع و متغیرخواهد بود. امروزه علاقه مردم به استفاده از مواد غذایی با ارزش و بهداشتی بیشتر از سابق است. میوه­ها همواره جایگزین بسیار مناسبی برای تنقلات مضر هستند. چیپس میوه از روزگاران بسیار قدیم بین مردم محبوبیت خاصی داشته است. میوه­ها در زیر آفتاب در روزهای گرم تابستان و یا بر روی بخاری در روزهای سرد زمستان خشک می­شدند. اما امروزه چیپس­های میوه با دستگا­ه­ های خشک کن بدون دخالت دست و نورافتاب تهیه می­شوند.

از تمام میوه­های موجود در بازار می­توان چیپس میوه تهیه کرد اما میوه ­های محبوب عبارتنداز: سیب،موز، انبه ،توت فرنگی و حتی آناناس.

کیفیت تولیدی این محصولات بسیار مهم است. از این رو باید در هنگام خرید دستگاه خشک کن میوه  بسیار دقت کرد. مدل میوه خشک کن کابینتی یکی از مدل­های بسیار محبوب و پرفروش در بازار است. از این دستگاه نه تنها برای خشک کردن میوه بلکه برای خشک کردن انواع گیاهان دارویی و یا سبزیجات نیز می­توان استفاده کرد. در صورتی که در فکر شروع یک کسب و کار جدید در زمینه صنایع غذایی هستید خرید این دستگاه و تولید چیپس میوه می­تواند پیشنهاد بسیار مناسبی برای شما باشد البته با توجه به قیمت دستگاه خشک کن میوه کابینتی که موضوعی مهم است!

محصولات مشابه: دستگاه میوه خشک کن 

 

دستگاه خشک کن کابینتی میوه برای کشاورزان و یا کارگاه­های بزرگ و کوچک صنعتی بسیار مناسب است. اما در هنگام خرید این دستگاه باید قیمت تمام شده دستگاه را نیز مدنظر قرار داد.

موارد تاثیر گذار در قیمت دستگاه خشک کن میوه کابینتی 

۱-ظرفیت دستگاه: ظرفیت دستگاه از عوامل تاثیر گذار بر قیمت دستگاه خشک کن کابینتی است. زیرا هرچقدر ظرفیت دستگاه بیشتر باشد تناژ ورودی به دستگاه نیز افزایش پیدا خواهد کرد و دستگاه صرفه اقتصادی بیشتری را برای صاحب کار خواهد داشت. دستگاه­های میوه خشک کن به صورت سه ،دو و یا تک کابین در بازار موجود هستند.

۲- تعداد سینی: میوه­ها بر روی سینی­هایی قرار می­گیرند که داخل محفظه قرار می­گیرد. تعداد این سینی­ها هرچقدر بیشتر باشد در هربار حجم بیشتری از میوه­ها خشک می­شود. از این رو هرچقدر تعداد سینی یک دستگاه بیشتر باشد قیمت دستگاه خشک کن میوه کابینتی نیز بالاتر می­رود.

۳-قابلیت خشک کردن میوه­ها با رطوبت یکسان: این که میوه ­ها در اثر حرارت مناسب با درصد رطوبت یکسانی خشک شوند بسیار مهم است و در کیفیت محصول نهایی بسیار تاثیر گذار خواهد بود. در صورتی که دستگاه مجهز به سیستم حرارت دهی یکسان باشد دستگاه قیمت بیشتری را نسبت به مدل­های مشابه خود خواهد داشت.

 

ماشین سازی