فروش دستگاه سیل وکیوم

توضیحات

توضیحات

فروش دستگاه سیل وکیوم توسط همین شرکت یعنی ماشین سازی بعنوان مرکز طراحی، تولید و عرضه انواع دستگاه سیل وکیوم با بهترین قیمت و در تمامی ایام انجام می شود.

چنانچه تولیدکننده مواد غذایی هستید و یا دارای مراکز خدماتی مانند انواع رستوران، هتل، کترینگ و… می باشید می توانید با تماس با بخش فروش و مشاوره شرکت ما، این دستگاه قدرتمند را در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت دریافت نمایید.

استفاده از دستگاه سیل وکیوم همانگونه که گفته شد در بسیاری از صنایع غذایی و خدماتی، بسیار کاربرد دارد؛ برای سیل کردن موادغذایی مانند مواد پروتئینی، ترشیجات و مرباجات، انواع سالاد و… .

فروش انواع دستگاه سیل وکیوم

دستگاه سیل وکیوم یکی از بهترین دستگاه هایی ست که قبل از سیل کردن ظروف مواد غذایی، با سرعتی بینظیر، تمامی هوای درون ظرف را مکیده و فوراً دهانه آن را سیل می کند. وکیوم کردن سبب ماندگاری بیشتر محصولات می شود.

همچنین می توان با نصب یک دستگاه تزریق کننده گاز بر روی این دستگاه، گاز نگهدارنده درون ظروف پمپ کرد که این فرآیند، مدت زمان ماندگاری محصولات را ماهها افزایش می دهد.

چنین مشخصاتی سبب افزایش محبوبیت و درخواست بیشتر برای فروش دستگاه سیل وکیوم خواهد شد.

 

محصولات مشابه:

دستگاه سیل

دستگاه سیل کن

دستگاه سیل وکیوم

 

 علاوه بر ویژگی های ذکر شده می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

  • دستگاه از استنلس استیل بسیار مقاوم ساخته می شود
  • دارای کیفیت و دقت بالایی ست
  • می توان دستگاه وکیوم را در انواع «نیمه اتوماتیک» و «تمام اتوماتیک» خریداری کرد.
  • می توان هر ظرفی با هر شکل و ظاهری (گرد و لیوانی، چهارگوش و…) را توسط آن سیل وکیوم کرد.
  • انواع مختفلی از جمله روتاری، خطی و… دارد.

 

تمامی انواع دستگاه سیل وکیوم در شرکت ماشین سازی با بهترین متریال ساخته و عرضه می شود. فروش دستگاه سیل وکیوم با قیمتی بسیار مناسب در این شرکت انجام می شود فقط کافی ست با شماره های مندرج تماس حاصل نمایید.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی