فروش دستگاه سیل سالاد

توضیحات

توضیحات

فروش دستگاه سیل سالاد با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت توسط شرکت ماشین سازی انجام می شود. فقط کافی ست با شماره های مندرج در این صفحه تماس حاصل نموده تا مشاوران فروش ما بهترین دستگاه ها را مطابق با خواسته شما معرفی نمایند.

سالادها با توجه به سرعت فساد بالا نبایستی به صورت باز و فله! نگهداری و یا عرضه شوند بلکه بهترین راه، بسته بندی کردن آنهاست. دستگاه سیل سالاد بهترین ابزار و ماشین برای ایجاد نوعی حفاظ در برابر انواع آلودگی و تخریب سالادهاست.

سالاد اولویه، سالاد فصل، سالاد سبزیجات، سالاد ماکارونی و… . تمامی این سالادها را می توان توسط انواع دستگاه سیل سالاد در بهترین شکل و ظاهر و بالاترین کیفیت، سیل و روانه بازار کرد.

انواع دستگاه سیل سالاد

برای فروش دستگاه سیل سالاد توسط شرکت می توان دهها مدل را به مشتریان گرامی معرفی کرد:

  • دستگاه سیل سالاد دستی
  • دستگاه سیل سالاد نیمه اتوماتیک
  • دستگاه سیل سالاد تمام اتوماتیک
  • دستگاه سیل سالاد روتاری (گردشی)= بسیار پرتولید
  • دستگاه سیل سالاد خطی اتوماتیک ( بسیار پرتولید)

تمامی این دستگاه ها در شرکت ماشین سازی در بالاترین کیفیت و بهترین قیمت ساخته و عرضه می شود.

محصولات مشابه:

دستگاه سیل

دستگاه سیل کن

دستگاه سیل وکیوم

 

کترینگ ها، رستوران ها، هتل ها و تولیدکنندگان خانگی انواع سالاد می توانند از دستگاه های سیل سالاد دستی، نیمه اتومات و تمام اتومات رومیزی استفاده نمایند که هم سرعت و دقت بسیار بالایی در سیل کردن انواع ظرف سالاد دارد و هم ابعاد و اندازه آنها بسیار مناسب است. در واقع می توان این دستگاه ها را بر روی یک میز گذاشت و از آنها استفاده کرد.

اما کارخانجات و کارگاه های تولیدی بزرگتر می توانند از دستگاه های تمام اتوماتیک سیل خطی، روتاری و… استفاده نمایند که به شدت پرسرعت و پرتولید هستند.

فروش دستگاه سیل سالاد در تمامی مدل های ذکر شده در شرکت ماشین سازی با بهترین قیمت در حال انجام است. برای خرید می توانید هم اکنون با شماره های درج شده تماس بگیرید.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی