فروش دستگاه خشک کن سبزیجات

توضیحات

توضیحات

در گذشته برای خشک کردن انواع سبزی و میوه، بعد از شستشو آنها را با دستمال تمیزی پاک کرده و در هوای آزاد و زیر نور خوشید خشک می کردند؛ اما امروزه آنها را داخل دستگاه های جدیدی برای خشک کردن قرار می دهند. این دستگاه سبزیجاتی مانند نعناع، پونه، ریحان، تره و گیاهانی دارویی مانند خارخاسک و ادویه جاتی مانند هل، رازیانه و دارچین را خشک می کند. امروزه با توجه به اهمیت تغذیه سالم در بین مردم فروش دستگاه خشک کن سبزی جات افزایش یافته است. محصول نهایی تولید شده توسط این دستگاه بهداشتی و بسیار مرغوب است.

مراحل کار دستگاه خشک کن سبزیجات

مرحله اول

در مرحله اول سبزی جات شسته می شود بعد از شستشو گندزدایی و ضدعفونی می گردد.

مرحله دوم

سبزی جات در سینی های خشک کن سبزیجات قرار داده می شود و می توان زمان خشک کن آن را تنظیم کرد؛ سپس دستگاه را روشن می نماییم؛ ولی این نکته را باید بدانیم که مدت زمان خشک شدن سبزی جات با یکدیگر متفاوت است.

 

ویژگی های دستگاه خشک کن سبزیجات  

به دلیل این که بتوانیم زمان خشک کردن سبزی ها و میوه جات را ارتقا دهیم و برای اجتناب از روش های قدیمی و سنتی گذشته از دستگاه خشک کن سبزی جات استفاده می نماییم که در مراکز فروش دستگاه خشک کن سبزیجات عرضه می شوند.

این دستگاه دارای ویژگی هایی است که عبارت اند از:

  • طراحی دستگاه، متناسب با آخرین روش های به روز صنعتی و بهداشتی است.
  • انرژی بیهوده مصرف نمی شود و مقدار دما در تمام سینی های دستگاه یکسان است.
  • خاصیت سبزی جات در هنگام عملیات خشک کردن از بین نمی رود.
  • سینی های دستگاه خشک کن از جنس گالوانیزه است.
  • این دستگاه شامل رطوبت سنج است.
  • دستگاه دارای دریچه ای است که می توان پروسه عملیات خشک سازی را مشاهده نمود.
  • دستگاه دارای پایه های چرخ دار جهت حمل و جابجا کردن است.
  • می توان ارتفاع دستگاه را متناسب با محل قرار گیری تغییر داد.

محصولات مشابه: دستگاه میوه خشک کن 

 

خرید و فروش دستگاه خشک کن سبزیجات  

برای خرید دستگاه خشک کن سبزی جات توصیه می شود از نمایندگی ها و مراکز فروش دستگاه خشک کن سبزی جات استفاده گردد زیرا با این کار به چرخه تولید کمک شایانی رسانده و دست افراد دلال یا واسطه گر را کوتاه نموده اید. برای خرید این دستگاه سایت های مختلفی نیز وجود دارد که با ورود به آن سامانه می توانید کالای خود را انتخاب نموده و خرید خود را به شکل اینترنتی انجام دهید. بهتر است برای خرید این دستگاه ابتدا تصویری از آن را در سایت های معتبر فروش دستگاه خشک کن سبزی جات ملاحظه کرده سپس اقدام به خرید نمایید.

ماشین سازی