دستگاه سیل وکیوم

توضیحات

توضیحات

دستگاه سیل وکیوم همان ابزار مورد نیاز در تمامی کارگاه ها و کارخانجات تولید مواد غذایی، بهداشتی و حتی محصولاتی مانند کاغذ و… می باشد. این دستگاه نوعی وسیلۀ بسته بندی ست که در حین فرآیند بسته بندی کردن محصولات، هوای داخل آنها را مکیده و به جای هوا، گازهای نگهدارنده درون آنها تزریق می کند.

مشخصات دستگاه سیل وکیوم

دستگاه های سیل وکیوم دارای چندین قالب جهت قرار دادن ظروف با شکل و فرم متفاوت درون آنها هستند. پس از قرار گرفتن ظروف داخل قالب، دستگاه شروع به کار کرده و با کشیدن لایه ای بر روی ظرف و همزمان مکیدن هوا و پمپ کردن گاز درون ظرف ها، درب محصول را پرس می کند. سپس تیغه های برش، اضافات سلفون پرس شده روی محصول را از تمامی طرفین آن برش می زنند.

از دستـگاه سیل وکیوم می توان در صنایع تولیدی مختلف از جمله تولید سبزی، ترشی، قارچ، خیارشور، ماهی، گوشت و بسیاری دیگر محصولات استفاده کرد. استفاده از اینگونه دستگاههای سیل وکیوم از آن جهت بسیار مهم و ضروری ست که با تخلیه هوا و تزریق گاز و سپس بسته بندی محصول، آنرا از تخریب و فساد و کپک زدن محافظت کرده به همین جهت تولیدکننده فرصت کافی جهت انبار کردن، توزیع و رساندن به شکلی سالم و بهداشتی به دست مشتری خواهد داشت.

محصولات مشابه:

دستگاه سیل

دستگاه سیل کن

 

دستگاه سیل وکیوم را می توانید از همین سایت یعنی ماشین سازی با قیمتی بروز و کاملاً رقابتی تهیه نمایید. فقط کافی ست از طرق مختلف، سفارش خود را ثبت کرده تا کارشناسان ما پس از تماس و مشاوره با شما، بهترین دستگاه را برای شما ارسال نمایند.

می توان برای این دستگاه انواع قالب جهت قرار دادن ظروف با سایز و ابعاد گوناگون را نیز سفارش داد. این دستگاه از برق سه فاز و تک فاز، سیستم کنترل کیفیت plc، پرس و پانچ اتوماتیک و… استفاده می نماید.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی