دستگاه سیل وکیوم نیمه اتومات

توضیحات

توضیحات

دستگاه سیل وکیوم نیمه اتومات به دستگاهی گفته می شود که برای روکش کردن ظروف یعنی کشیدن لایه ای نازک اما مقاوم بر روی دهانه ظروف مختلف از جنس pet، pe، pp و… استفاده می شود. این دستگاه نیمه اتومات، مجهز به سیستم کنترل کیفیت و صفحه نمایش هوشمند جهت تنظیم عملکرد و افزایش راندمان دستگاه می باشد.

توسط اینگونه دستگاه های سیل می توان در ساعت بیش از ۲۰۰ ظرف را با سرعت و دقت فراوانی سیل کرد. همچنین چنانچه یک پمپ تزریق گاز نگهدارنده بر روی آنها نصب گردد می توانند در زمان سیل کردن یا روکش و پرس کردن دهانه ظروف و پس از مکیدن هوای درون آنها توسط پمپ مکنده، گاز را درون آن تزریق نموده تا ماندگاری محصولات به شکلی اعجاب آور افزایش یابد.

محصولات مشابه:

دستگاه سیل

دستگاه سیل کن

 

فیلم سیلر مورد استفاده در دستگاه سیل وکیوم نیمه اتومات نیز از جنس های متنوعی از جمله فویل آلومینیوم و یا سلفون خواهد بود که در بالاترین قسمت دستگاه قرار خواهد گرفت.

جنس دستگاه نیز از استنلس استیل است که مقاومت و ماندگاری آن در برابر عوامل مخربی مانند رطوبت و زنگ زدگی، خط و خش، ضربه و فشار و… را به خوبی افزایش خواهد داد.

همچنین نوع قالب دستگاه سیل وکیوم نیمه اتومات را می توان هم برای انواع لیوان و ظروف گرد و هم تمامی انواع ظروف چهارگوش با سایز و ابعاد مختلف، تنظیم و تولید کرد. این قالب ها می توانند به شکل خطی، روتاری و کشویی باشند.

 

ویژگی های دستگاه سیل وکیوم نیمه اتومات

  • قابلیت نصب قالب های متنوع با توجه به شکل ظروف و لیوان
  • قابلیت استفاده از برق تکفاز و سه فاز
  • امکان نصب تاریخ زن حرارتی
  • امکان نصب پمپ تزریق کننده گاز نگهدارنده
  • دارای صفحه نمایش هوشمند و سیستم کنترل کیفیت دقیق
  • قدرت سیل کردن بیش از ۲۰۰ ظرف در ساعت

برای خرید دستگاه سیل وکیـوم نیمه اتومات می توانید با شماره های مندرج جهت برقراری ارتباط با مرکز فروش شرکت ماشین سازی تماس حاصل نمایید.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی