دستگاه سیل وکیوم نیمه اتوماتیک

توضیحات

توضیحات

دستگاه سیل وکیوم نیمه اتوماتیک برای سیل کردن و روکش کردن انواع ظروف در شکل و ابعاد متنوع و با جنس هایی از PET، PP و… توسط فویل آلومینیوم و سلفون استفاده می شود. سیل کردن به روشی گفته می شود که دهانه ظرف توسط لایه ای و به کمک حرارت یا امواج القایی، کاملاً پرس و مسدود می شود.

از این دستگاه می توان در کترینگ ها، آشپزخانه ها، فست فودها، کارگاه های تولید موادغذایی و… استفاده نمود.

دستگاه های سیل وکیوم نیمه اتوماتیک دارای قالب هایی دقیقاً مطابق با شکل ظرفی ست که قرار است داخل دستگاه قرار گیرند. همچنین این دستگاه دارای پمپ وکیوم می باشد. این پمپ تمامی هوای درون ظرف را دقیقاً همزمان با پرس کردن درب آن خواهد مکید تا به این شکل ماندگاری محصول بسیار بیشتر گردد.

محصولات مشابه:

دستگاه سیل

دستگاه سیل کن

دستگاه سیل وکیوم

 

خصوصیات دستگاه سیل وکیوم نیمه اتوماتیک

این دستگاه ها دارای ویژگیهای منحصر به فردی می باشند:

  • اندازه مناسب برای استفاده در هر مکانی
  • دارای پمپ وکیوم جهت مکش هوای داخل ظروف
  • قابلیت نصب کردن پمپ مخصوص تزریق گاز نگهدارنده مواد غذایی
  • امکان نصب تاریخ زن های حرارتی بر روی دستگاه اتوماتیک
  • جنس دستگاه از استیل مقاوم و ماندگار
  • امکان سفارش چندین قالب برای چند نوع ظرف در زمان خرید

شیوه کار دستگاه به این شکل است که ابتدا ظرف درون قالب دستگاه که بصورت کشویی بیرون آمده توسط اپراتور قرار می گیرد سپس با هدایت کردن ظروف به داخل، رول فیلم حرکت کرده و لایه ای از سلفون یا فویل بر روی دهانه ظرف قرار می گیرد. حالا پرس دستگاه پایین آمده و رول را به دهانه ظروف توسط فشار و حرارت پرس می کند.

می توان میزان حرارت پرس و همچنین مدت زمان قرار گرفتن بر روی دهانه ظروف را از طریق سیستم plc هوشمند که بر روی دستگاه است به دقت تنظیم نمود.

چنانچه قصد سفارش و خرید دستگاه سیل وکیوم نیمه اتوماتیک را داشته باشید می توانید با شماره های مندرج جهت برقراری ارتباط با واحد فروش شرکت ماشین سازی تماس حاصل نمایید.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی