دستگاه سیل وکیوم نیمه اتوماتیک صنعتی

توضیحات

توضیحات

دستگاه سیل وکیوم نیمه اتوماتیک صنعتی را همانطور که از نامش پیداست می توان در صنایع مختلف غذایی از جمله بسته بندی ترشی، بسته بندی مربا، بسته بندی گوشت و مواد پروتئینی و… مورد استفاده قرار داد.

این دستگاه صنعتی به شکلی طراحی شده تا بتوان هر نوع قالبی با توجه به نوع جنس ظروف pet، pe و… درون آن جای داد. قالب ها مختلف در زمان خرید دستگاه، قابل سفارش هستند.

از نظر ابعاد نیز می توان گفت: ابعاد دستگاه سیل وکیـوم نیمه اتوماتیک صنعتی به شدت مناسب و جمع و جور است و می توان آن را بر روی یک میز مقاوم در کارگاه، کارخانه و… قرار داد و به راحتی اقدام به سیل کردن ظروف مختلف کرد.

خرید دستگاه سیل وکیوم نیمه اتوماتیک صنعتی

دستگاه های صنعتی سیل وکیوم قدرت بسته بندی کردن حدوداً ۳۰۰ ظرف در ساعت را خواهند داشت و از آنجایی که در هنگام سیل کردن، تمامی هوای درون ظرف را می مکند ماندگاری مواد غذایی چندین برابر خواهد شد.

همچنین اگر یک پمپ تزریق گاز نیز بر روی آنها نصب گردد، پس از مکیدن هوا بلافاصله گاز را به درون ظرف پمپاژ و سریعاً ظرف را سیل می کنند و به این شکل، مواد غذایی ماهها بدون هیچگونه تغییر و فساد، ماندگاری خواهد داشت.

محصولات مشابه:

دستگاه سیل

دستگاه سیل کن

دستگاه سیل وکیوم

 

دستگاه سیل وکیوم نیمه اتوماتیک صنعتی این قابلیت را دارد که هم از برق سه فاز و هم تک فاز در شرایط مختلف استفاده نماید. همچنین می توان به کمک سیستم کنترل هوشمند دستگاه، میزان مصرف برق، سرعت سیل کردن ظروف، سرعت برش اضافات دهانه ظرف پس از سیل کردن و موارد دیگر را به دقت تنظیم نمود.

محل قرارگیری رول فیلم سیلر نیز در بهترین جای ممکن یعنی در بالای دستگاه است که هم کار با آنرا راحت کرده و هم تعویض آن به سرعت انجام خواهد شد.

قیمت دستگاه سیل وکیوم نیمه اتوماتیک صنعتی نیز به شکلی منصفانه در شرکت ماشین سازی تعیین گردیده است. جهت مشاوره و خرید می توانید هم اکنون با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی