دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک

توضیحات

توضیحات

دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک به دستگاهی گفته می شود که درب و دهانه بسیاری از ظروف مواد غذایی، شیمیایی و بهداشتی را توسط لایه ای، پرس و سیل می کند که تمامی این مراحل به صورت کاملاً اتوماتیک انجام می شود.

مشخصات دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک

دستگاه های سیل وکیوم اتوماتیک نه تنها دهانه ظروف را برای جلوگیری از آلوده شده و تخریب محصول، سیل و پرس می کنند بلکه در حین سیل کردن محصول، هوای درون آن را مکیده و به جای آن، گاز نگهدارنده به داخل محصول پمپ می کنند. این شیوه، سبب ماندگاری و طول عمر بسیار بیشتر محصول و محافظت در برابر عوامل تخریب کننده و فاسد کننده خواهد شد.

محصولات مشابه:

دستگاه سیل

دستگاه سیل کن

دستگاه سیل وکیوم

 

دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک این قدرت و قابلیت را دارد که انواع ظروف در شکل های مختلف را با قالب مخصوص به خود به سرعت و به شکل اتومات سیل وکیوم نماید. فرآیند نیز به این شکل است که ظروف حاوی مواد، درون دستگاه قرار می گیرد، سپس رول فیلم حرکت کرده و بر روی دهانه ظرف کشیده می شود، حال سنسور دستگاه فرمان پایین آمدن پرس را داده و سلفون یا فویل بر روی دهانه ظروف، پرس یا سیل می شود.

این دستگاه سیل وکیوم اتومات می تواند هم با برق سه فاز و هم توسط برق تک فاز تمامی عملیات سیل کردن را انجام دهد. همچنین این دستگاه مجهز به پانچ و پرس اتوماتیک است و می توان تمامی فرآیند کاری و عملیات سیل کردن را توسط تابلو PLC به خوبی مدیریت و کنترل نمود.

دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک را می توانید هم از طریق ثبت سفارش آنلاین و هم به صورت تلفنی و تماس با بخش فروش سایت ماشین سازی خریداری نمایید. کارشناسان ما در هر لحظه آماده پاسخگویی به سوالات و ثبت سفارش شما خواهند بود.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی