دستگاه سیل لیوان

توضیحات

توضیحات

دستگاه سیل لیوان برای سیل کردن و یا روکش و پرس کردن درب انواع لیوان مورد استفاده قرار می گیرد. حتماً برخی نوشیدنی ها و حتی تنقلات یخی مانند اسکمو، ملچ مولوچ، چای و قهوه را دیده اید که وقتی داخل لیوان ریخته می شوند قبل از تحویل به مشتری، درب آنها توسط روکشی از سلفون و یا فویل آلومینوم پرس می شود، این همان کاری ست که توسط دستگاه های سیل لیوان انجام می شود.

عملکرد دستگاه سیل لیوان

در این سایت شما می توانید این دستگاهِ به شدت کارآمد را با قیمتی بسیار مناسب و رقابتی ثبت سفارش و فوراً دریافت نمایید. سایت ماشین سازی با پشتوانه سالها تجربه در زمینه تامین و فروش دستگاه سیل به راحتی قادر به تامین تمامی نیازهای شماست.

در زمان ثبت سفارش و خرید می توانید ولتاژ متفاوت یعنی ۱۱۰ یا ۲۲۰ را جویا شوید. دستگاه سیل لیوان از «فیلم سیلر» متنوعی استفاده می کند که باید در تناسب با نوع و جنس لیوان مورد استفاده باشد به عنوان مثال لیوان های PET می بایستی با PET سیلر روکش شوند. بهتر است در زمان ثبت سفارش و خرید در مورد این موضوع نیز سوال نمایید.

محصولات مشابه:

دستگاه سیل

دستگاه سیل کن

دستگاه سیل وکیوم

 

یکی از بهترین دلایل جهت خرید دستگاه سیل لیوان ابعاد مناسب و شیوه کار آسان با آن است. دستگاه به راحتی بر روی یک میز کوچک در گوشه ای از مغازه یا واحد تولیدی شما جای گرفته، فیلم سیلر در بالای دستگاه جا خورده و لیوان ها را یک به یک در قالب قرار می دهید. رول فیلم بر روی دهانه لیوان کشیده شده و پرس دستگاه، با حرارت سلفون یا فویل را به دهانه لیوان پرس می کند.

این دستگاه ها حتی در فست فودها و کافی شاپ ها هم می تواند کاربرد فراوانی داشته باشد زیرا بسیاری از نوشیدنی ها، پس از ریختن داخل لیوان، بهتر است پرس شده تا سرد نشده یا به بیرون نریزند.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی