دستگاه سیل لیوان اتوماتیک

توضیحات

توضیحات

 

دستگاه سیل لیوان اتوماتیک برای سیل کردن و بسته بندی کردن درب انواع لیوان پلاستیکی از جنس PP، PET، PE و… با دهانه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه به سبب اتوماتیک بودن از سرعت و دقت بالاتری نسبت به انواع دستی و نیمه اتومات برخوردار است. می توان از این دستگاه اتوماتیک در صنایع مختلف غذایی بهترین استفاده ها را داشت.

از برترین ویژگی های دستگاه اتوماتیک سیل لیوان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سرعت بسیار بیشتر نسبت به سایر دستگاه های سیل لیوان
  • دقت بالاتر نسبت به دیگر دستگاه ها
  • استفاده از سنسور دقیق برای تنظیمات بهتر در زمان سیل کردن
  • دارای صفحه نمایش هوشمند جهت تنظیمات دقیق دستگاه
  • امکان استفاده از پمپ وکیوم و همچنین تزریق گاز بر روی آن
  • بدنه ضدزنگ و مقاوم از جنس استنلس استیل
  • بدنه قابل شستشو

با توجه به مشخصات برتر این دستگاه می توان از آن در صنایع مختلف از جمله لبنیات، مرباجات، ترشیجات، انواع نوشیدنی سرد و گرم و… استفاده کرد.

محصولات مشابه:

دستگاه سیل

دستگاه سیل کن

دستگاه سیل وکیوم

 

 

قیمت دستگاه سیل لیوان اتوماتیک

از آنجایی که قیمت و عرضه انواع دستگاه های سیل، بستگی به کیفیت و دقت و همچنین شرکت تولیدکننده آن دارد بنابراین می توان نسبت به قیمت این دستگاه جهت خرید از شرکت ماشین سازی مطمئن بود.

ما این دستگاه قدرتمند و بسیار پرسرعت را در این شرکت در بهترین کیفیت تولید کرده و با مناسب ترین قیمت به شما عرضه خواهیم کرد. فقط کافی ست برای خرید با شماره های درج شده در همین صفحه جهت برقراری ارتباط با واحد مشاوره و فروش شرکت ما تماس حاصل نمایید.

دستگاه سیل لیوان اتوماتیک قابلیت سیل کردن هر نوع لیوان پلاستیکی با هر قطر دهانه ای را دارد. در زمان سفارش دستگاه، نوع لیوان و مشخصات کامل آن را به واحد فروش اعلام کنید تا دقیقاً همان قالب برای شما آماده شود. همچنین سفارش چندین قالب در سایزهای مختلف نیز امکانپذیر است.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی