دستگاه سیل ظروف

توضیحات

توضیحات

دستگاه سیل ظروف برای سیل کردن یا روکش کردن انواع ظروف مواد غذایی، مواد بهداشتی و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. سیل کردن به عملی گفته می شود که در طی آن، لایه ای نازک از سلفون یا فویل آلومینیوم توسط دستگاه بر روی دهانه ظروف پرس می شود. با این شیوه، از کیفیت محصول و همچنین سایر عوامل جهت تخریب محصول جلوگیری خواهد شد.

عملکرد دستگاه سیل ظروف

این دستگاه ها در مدل های متنوعی موجود هستند و هر کدام با توجه به کارکرد و نوع طراحی، برای سیل کردن ظروف خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. اما به صورت کلی، انواع دستگاه سیل ظروف به شرح زیر می باشد:

  • دستگاه سیل القایی: توسط امواج القایی اقدام به چسباندن سلفون یا فویل بر روی دهانه ظروف می کند.
  • دستگاه سیل حرارتی: به کمک پرس و حرارت اقدام به سیل کردن دهانه ظروف خواهد کرد.

توسط دستـگاه سیل ظروف می توان ظروفی که از جنس PP، PET، PE و… می باشد را به راحتی و به سرعت پرس نمود. پس از سیل کردن ظروف، مواد درون آنها از نفوذ گرد و غبار، ریختن به بیرون در حین حمل و نقل و سایر عوامل آسیب رسان محافظت خواهند شد.

محصولات مشابه:

دستگاه سیل

دستگاه سیل کن

دستگاه سیل وکیوم

دستگاه های سیل ظروف دارای قالب هایی دقیقاً هماهنگ با ظرفی هستند که قرار است سیل گردد یعنی تولیدکننده می بایستی در حین سفارش خرید دستگاه سیل نوع ظرف محصول غذایی، بهداشتی و یا شیمیایی خود را به فروشنده دستگاه سیل اعلام نماید تا قالب همان ظرف بر روی دستگاه نصب گردد. همچنین سفارش چندین قالب در ابعاد و شکل و فرم متنوع نیز امکان پذیر می باشد.

این کار در سایت ماشین سازی به عنوان مرکز تامین و فروش انواع دستگاه سیل ظروف به سرعت و با بهترین خدمات انجام می گردد. چنانچه تمایل به خرید انواع دستگاه سیل ظـروف دارید می توانید با تماس با بخش فروش، نسبت به دریافت مشاوره و سپس دریافت دستگاه خود اقدام نمایید.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی