دستگاه سیل سالاد

توضیحات

توضیحات

دستگاه سیل سالاد برای سیل کردن و بسته بندی کردن انواع سالاد از جمله سالاد الویه، سالاد ماکارونی، سالاد سزار، سالاد گوجه نعناع و… مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه را می توان برای ظرف هایی به شکل های مختلف سفارش داد تا بتوان تمامی ظروف پلاستیکی با اَشکال مستطیل، بیضی و… را براحتی سیل کرد.

سیل کردن و یا روکش کردن دهانه ظروف سالاد، سبب حفاظت از آن در مقابل نفوذ انواع آلودگی ها از جمله گرد و غبار طبیعی و صنعتی، انواع حشرات و… می شود. همچنین از تخریب و فساد فوری سالادها به خوبی جلوگیری می کند. در حین حمل و نقل نیز، از ریختن و مسائلی از این دست جلوگیری می نماید.

تمامی کترینگ ها، آشپزخانه ها، فست فودها، رستورانها و همچنین هر شخصی که تمایل به تولید و بسته بندی انواع سالاد جهت عرضه به مشتری ها را داشته باشد می تواند پس از خرید دستگاه سیل سالاد از آن در جهت تولیدات انبوه سالاد بسته بندی استفاده نماید.

محصولات مشابه:

دستگاه سیل

دستگاه سیل کن

دستگاه سیل وکیوم

 

انواع دستگاه سیل سالاد

  • دستـگاه سیل سالاد دستی: قدرت و سرعت سیل کردن تقریباً بیش از ۲۰۰ بسته در ساعت را خواهد داشت.
  • دستـگاه سیل سالاد اتوماتیک: دستگاهی با ابعاد و البته سرعت تولید بسیار بیشتر از انواع دستی می باشد. سرعت تولید در آن بیش از ۴۰۰ بسته در ساعت است.

هر کدام از این دستگاه ها می توانند هم از برق سه فاز و هم از برق تک فاز استفاده کنند. رول فیلم مورد استفاده در آنها هم از فویل آلومینیوم و هم از سلفون می تواند باشد. هم اکنون برای ثبت سفارش و خرید دستگاه سیل سالاد می توانید با شماره های درج شده در سایت ماشین سازی تماس گرفته تا پس از مشاوره ای دقیق، بهترین دستگاه سیل جهت سیل کردن انواع سالاد به شما تقدیم گردد.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی