دستگاه سیل روتاری

توضیحات

توضیحات

دستگاه سیل روتاری برای سیل کردن تمامی ظروف پلاستیکی موادغذایی که جنسی از PP، PET، PE و… دارد بسیار مناسب است. این دستگاه را از این جهت «روتاری» می نامند که عملیات سیل کردن ظروف را به ترتیب و بصورت گردشی انجام می دهد.

قالب موجود در این دستگاه به شکلی داخل آن جای گرفته که ظروف موادغذایی پس از قرار گرفتن در داخل قالب (در هر قالب چندین ظرف جای می گیرد) یک به یک زیر پرس بالایی دستگاه قرار گرفته و به سرعت دهانۀ هر کدام از آنها سیل می شود.

خرید دستگاه سیل روتاری

می توانید این دستگاه پرسرعت و باکیفیت را که یکی از بهترین دستگاه های تولید شده در شرکت ماشین سازی ست با بهترین قیمت خریداری نمایید. برای خرید ابتدا با شماره های مرکز فروش و مشاوره تماس بگیرید تا مشاوران ما، بهترین دستگاه را به شما معرفی نمایند.

لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی برای استفاده از ظروف موادغذایی در شکل های مختلف وجود ندارد یعنی می توان توسط دستـگاه سیل روتاری هر نوع ظرفی از جمله ظروف چهارگوش (مربع، مستطیل، لوزی و…) و ظروف لیوانی (گرد) و… را به راحتی سیل کرد.

همچنین در زمان ثبت سفارش و خرید می توانید نوع ظرف موادغذایی خود را به مشاوران ما اعلام کرده تا دقیقاً قالب مخصوص همان ظرف برای شما آماده و نصب گردد.

محصولات مشابه:

دستگاه سیل

دستگاه سیل کن

دستگاه سیل وکیوم

 

در دستگاه سیل روتاری می توان از بهترین «فیلم سیلر» برای سیل کردن دهانه ظروف استفاده کرد. این فیلم سیلرها که از جنس فویل آلومینیوم یا سلفون هستند در بالاترین نقطه دستگاه روتاری قرار گرفته و پس از وارد شدن ظروف به دستگاه با فرمان چشم الکترونیکی دستگاه، حرکت کرده و بر روی دهانه ظروف قرار می گیرند.

پرس و قابل بالایی نیز با پایین آمدن، فویل یا سلفون را به دهانه ظروف، سیل می کند سپس تیغه برش، اضافات را برش می زند.

خرید دستگاه سیل روتاری در شرکت ماشین سازی با بهترین شرایط و رقابتی ترین قیمت امکان پذیر است. فقط کافی ست با مرکز فروش و مشاوره تماس حاصل نمایید.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی