دستگاه خشک کن گندم و جوانه گندم

توضیحات

توضیحات

گندم محصولی استراتژیک است و تولیدات آن نیز بسیار فراوان. همچنین جوانه گندم نیز به سبب خواص بسیار زیادش، طرافداران بسیاری دارد به همین سبب تولید گندم و جوانه گندم جهت استفاده در موارد بسیار مختلف، به شدت زیاد است. باید این محصولات را جهت استفاده خشک و سپس مصرف نمود. دستگاه خشک کن گندم و جوانه گندم به راحتی و به سرعت این کار را انجام می دهد.

بیشتر بخوانید: دستگاه خشک کن میوه 

 

عملکرد دستگاه خشک کن گندم و جوانه گندم

دستگاه های مختلف خشک کن می توانند به خوبی و به سرعت، تمامی مراحل خشک کردن را انجام دهند، بنابراین می توان با خرید هر مدل از آنها در این کار موفق شد. ویژگی ها و قدرت تولید هر دستگاه خشک کن گندم و جوانه گندم بستگی به نظر و تصمیم تولیدکننده و البته خواست مشتری ها در بازار دارد. هر دستگاهی تناژ تولیدی متفاوت و البته ابعادی مختلف خواهد داشت.

نوع مصرف سوخت در آنها نیز معمولاً دوگانه و یا سه گانه (برق، گازوئیل، گاز) در نظر گرفته می شود تا مشکلی از جهت تامین سوخت وجود نداشته باشد.

شکل و شیوه خشک کردن گندمها و یا جوانه گندم نیز در دستگاههای خشک کن گندم و جوانه گندم در تمامی انواع تقریباً به یک شکل است:

هر دستگاه دارای تعداد مشخصی سبد یا سینی در ابعاد مختلف است، محصول درون آنها ریخته و داخل دستگاه گذاشته می شود. سپس توسط سیستم کنترل هوشمند دستگاه، میزان گرما و سایر موارد تنظیم و دستگاه پس از ساعتی، محصولات را خشک شده تحویل می دهد.

انواع مختلف دستگاه خشک کن گندم و جوانه گندم از این قرار می باشند:

  • دستگاه خشـک کن گندم و جوانه گندم تونلی
  • دستگاه خشـک کن گندم و جوانه گندم ۴ کابین
  • دستگاه خشـک کن گندم و جوانه گندم دو کابین
  • دستگاه خشـک کن گندم و جوانه گندم تک کابین

محصولات مشابه: دستگاه میوه خشک کن 

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی