دستگاه خشک کن کیوی

توضیحات

توضیحات

دستگاه خشک کن کیوی

کیوی طرفداران فراوانی در سراسر جهان دارد و حجم تولید آن نیز بسیار مناسب است. در کشور خودمان نیز استان گیلان اولین تولیدکننده این میوه خشک خوشمزه و البته پرمحصول است. نه تنها به صورت تازه و آبدار بلکه به شکل خشک شده هم می توان کیوی را تهیه و مصرف کرد. کیوی خشک توسط دستگاه خشک کن کیوی تهیه می شود.

این دستگاه های مفید و پرطرفدار، دارای مدل ها و انواع بسیار فراوانی هستند که می تواند هر سلیقه و نیازی را پاسخگو باشد. همچنین قیمت دستگاه خشک کن کیوی نیز به شدت متنوع است و هر شخصی با توجه به قدرت مالی خود می تواند از مبلغی در حدود ۴ یا ۵ میلیون تا حدوداً ۱۵۰ میلیون تومان برای خرید آنها هزینه نماید.

محصولات پیشنهادی: خشک کن میوه

 

 انواع دستگاه خشک کن کیوی

  • دستگاه خشک کن کیوی دوکابین
  • به شدت مناسب و پرکاربرد است و دارای دو مخزن با بیش از ۵۰ سینی بسیار بزرگ ۸۰ الی ۱۰۰ سانتیمتری. حجم ورودی کیوی تازه در هر بار استفاده نیز با توجه به تصمیم اپراتور بوده و می تواند کم یا زیاد باشد. کیوی ها را ابتدا برش زده و سپس در سینی ها قرار می دهند. محصول خروجی نیز بسیار باکیفیت و در حد استانداردهای موجود است.
  • دستگاه خشک کن کیوی خانگی

  • شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید مقداری کیوی را در منزل خشک کرده و انبار یا بفروش برسانید. برای این موضوع، دستگاه هایی با ابعاد ۶۰ تا ۷۰ سانتیمتر دارای ۸ تا ۱۲ سینی بسیار بزرگ به نام دستگاه های خانگی کیوی خشک کن موجود است که به شدت بیصدا بوده و از انرژی گاز برای تولید گرما و خشک کردن استفاده می کند، بهترین دستگاه برای خشک کردن کیوی در منزل همین دستگاه ها می باشند.
  • دستگاه خشک کن کیوی کانتینیوس

  •  به عنوان بزرگ ترین و غول آساترین دستگاه خشک کن برای تولید کیوی خشک استفاده می شود. پس از برش زدن کیوی ها، آنها را در بیش از ۱۰۰۰ سینی یا سبد دستگاه کانتینیوس چیده و در دستگاه قرار می دهند. جنس بدنه از گالوانیزه و داخل آن به شدت عایق بندی شده است. از سیستم PLC جهت کنترل تمامی مراحل خشک کردن کیوی ها بهره می برد که به شدت در کیفیت محصول نهایی موثر است. قیمتی بیش از ۱۰۰ میلیون (درحال حاضر) دارد.

محصولات مرتبط: میوه خشک کن 

  • دستگاه خشک کن کیوی خلاء

  • از باکیفیت ترین دستگاه های خشک کن کیوی ست که حجم ورودی آن نیز به شدت بالاست. خشک شدن کیوی ها در این دستگاه در شرایط خلاء و به دور از اکسیژن و… انجام می شود به همین دلیل محصول خروجی از کیفیتی باورنکردنی برخوردار است. قیمتی بیش از ۴۰ میلیون تومان داشته و با سیستم کنترل کیفیت بسیار مناسب، یکی از بهترین گزینه ها برای تولید کیوی خشک می باشد.

می توان با تهیه و خرید هر کدام از این دستگاه ها، کسب و کار بسیار سودآوری راه اندازی کرد و بهترین کیوی خشک را تولید و عرضه نمود.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی