دستگاه خشک کن پسته

توضیحات

توضیحات

دستگاه خشک کن پسته

پسته محصولی باغی، خوشمزه، گران! و البته بسیار استراتژیک برای کشور ما ایران است و به سبب پرتولید بودن در کشورمان می توان با مقداری سرمایه گذاری در جهت تولید و خشک کردن و بودادن پسته، درآمدی بسیار بالا به دست آورد. این عمل، یعنی بودادن و خشک کردن پسته های تر و تازه توسط دستگاه خشک کن پسته انجام می شود.

افرادی که تمایل به داشتن کسب و کاری پررونق و پردرآمد دارند به راحتی می توانند با سرمایه ای نسبتاً اندک در ابتدا و خرید دستگاه خشک کن پسته کسب و کاری بسیارسودآور برای خود ایجاد نمایند. این دستگاه پرقدرت و پرتولید را می توان برای خشک کردن انواع پسته، خشکبار و… به کار برد. میزان تولید آن نیز چیزی بیش از ۱ تن در روز است (بستگی به تعداد دفعات استفاده در روز دارد).

بیشتر بخوانید: دستگاه خشک کن میوه 

 

مشخصات دستگاه خشک کن پسته

این دستگاه علاوه بر خشک کردن و بودادن انواع پسته، در خشک کردن سایر خشکبار و آجیل و همچنین قهوه، نشاسته، سویا و… نیز به راحتی کاربرد خواهد داشت یعنی شما با خرید این دستگاه، نه تنها در زمینه خشک کردن و تفت دادن انواع پسته بلکه در سایر موارد نیز بسیار موفق خواهید بود.

چنین دستگاه هایی معمولاً دارای این مشخصات تخصصی هستند

  • قدرت تولید روزانه بین ۱ الی ۳ تن (بستگی به تصمیم شما در تعداد دفعات استفاده از دستگاه در روز دارد).
  • دستگاههایی بسیار مقاوم در برابر گرما و به شدت دارای عایق بندی باکیفیت هستند.
  • میزان مصرف سوخت (جهت روشن شدن مشعل و خشک کردن پسته ها) در آنها بسیار مناسب و در حد متعادل می باشد.
  • نوع برق مصرف در اینگونه دستگاه ها، هم به صورت سه فاز و هم به صورت تکفاز قابل تنظیم است.
  • جنس بیرونی بدنه از آهن و یا گالوانیزه بوده و جنس مخزن جهت خشک و یا تفت دادن پسته ها از استیل بسیار باکیفیت و مقاوم تهیه می شود.

محصولات مشابه: دستگاه میوه خشک کن 

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی