دستگاه خشک کن پرتقال

توضیحات

توضیحات

پرتقال به سبب آبدار بودن و البته خوشمزه بودن، طرفداران فراوانی دارد. سال هاست این میوه آبدار و خوشمزه را به صورت خشک شده نیز می توان در بازار یافت. این میوه خشک توسط دستگاه خشک کن پرتقال به این حال و روز در آمده؛ تنقلاتی بسیار خوشمزه و ترد که میزان ماندگاری بسیار بالایی دارند.

انواع دستگاه خشک کن پرتقال

خشک کردن پرتقال و فروختن آن در بازار، شغلی پرمنفعت است که می توان با مقداری سرمایه گذاری و خرید دستگاه خشک کن پرتقال وارد این حرفه بسیار ایده آل شد. این دستگاه ها ابعاد و انواع بسیار زیادی دارند که هر فردی با توجه به بودجه و قدرت تولید خود، می تواند یک یا چند عدد از آنها را خریداری نماید.

در زیر به مهمترین دستگاه های خشک کن پرتقال اشاره و توضیحاتی مختصر اما مهم ارائه خواهیم کرد:

محصولات مشابه: دستگاه میوه خشک کن 

 

دستگاه خشک کن پرتقال آشپزخانه ای: بسیار کوچک و با ابعاد ۳۰ در ۳۰ یا کمی بیشتر است. قدرت تولید روزانه نهایتاً ۱ کیلوگرم پرتقال خشک را دارد.

دستگاه خشـک کن پرتقال مینی نیمه صنعتی: ارتفاعی در حدود ۱ متر و دارای ۱۰ سینی تقریباً ۸۰ سانتیمتری است. قدرت تولید آن حدوداً ۵۰ کیلوگرم! در روز می باشد.

دستگاه خشـک کن پرتقال خانگی تک کابین: دستگاهی در ابعاد تقریبیِ یک یخچال است و دارای ۲۰ سینی بزرگ. قدرت تولید و خشک کردن پرتقال بصورت روزانه در حدود ۱۰۰ کیلوگرم را خواهد دشت.

دستگاه خشـک کن پرتقال دوکابین: بیش از ۴۰ سینی و قدرت تولید روزانه بیش از ۱۵۰ کیلوگرم پرتقال خشک را دارد.

دستگاه خشـک کن پرتقال چهارکابین: دستگاهی با ۴ مخزن بزرگ همراه با بیش از ۸۰ سینی و قدرت تولید روزانه بیش از ۵۰۰ کیلوگرم است.

دستگاه خشک کن پرتقال تونلی: دستگاهی عظیم و بسیار پرتولید با بیش از ۱۰۰۰ سینی و قدرت تولید روزانه بیش از ۱ تن می باشد.

بیشتر بخوانید: دستگاه خشک کن میوه 

قدرت تولید ذکر شده برای هر دستگاه، با توجه به تصمیم شما جهت دفعات استفاده در روز، متغیر خواهد بود.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی