دستگاه خشک کن لواشک

توضیحات

توضیحات

دستگاه خشک کن لواشک

لواشک یکی از خوشمزه ترین تنقلات و از ترش ترینِ آنهاست. میزان مصرف آن بالا و قیمت آن نیز به صرفه است، در نتیجه تولید و عرضۀ آن به بازار تا حد زیادی صرفه اقتصادی خواهد داشت. تولید لواشک مراحل مختلفی را شامل می شود، شستن و پختن آلوها، له کردن و صاف کردن و نهایتاً خشک کردن. برای خشک کردن آلوهای پخته و له شده، از دستگاه خشک کن لواشک استفاده می شود.

محصولات مرتبط: میوه خشک کن 

دستگاه خشک کن لواشک پس از پهن کردن مواد اولیه لواشک در سینی های دستگاه، آنها را به درستی و در درجه مناسبی خشک خواهد کرد. این دستگاه ها انواع و مدل های متنوعی دارند که می توانند نیاز واقعی هر تولیدکننده ای را به خوبی و به راحتی برآورده نمایند. تولید روزانه ۵۰ کیلو تا صدها کیلوگرم و یا ۱۰۰ برگه تا هزاران برگه لواشک (۱۰ ها متر مربع برگه لواشک)، توسط این دستگاه های باکیفیت امکان پذیر است.

بهترین دستگاه خشک کن لواشک

می توان چند نوع از دستگاه لواشک خشک کن را نام برد که به شدت باکیفیت و مشتری پسند هستند. با هم چندین مدل را مرور می کنیم:

دستگاه خشک کن لواشک نیمه صنعتی:

این دستگاه که از ابعاد ۱ متری تا ابعاد ۲ متری و تک کابین را شامل می شود قابلیت تولید بیش از ۱۰ها متر مربع لواشک و حتی بیشتر (بسته به دفعات استفاده) در روز را داشته و در منازل نیز به راحتی قابل استفاده است. قیمت مناسبی دارد و میزان مصرف انرژی برای تولید گرما در آن (برق، گاز یا گازوئیل) به شدت مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود.

دستگاه خشک کن لواشک چهارکابین صنعتی:

یک غولِ پرقدرت تولیدکننده لواشک در حجمی وسیع به صورت روزانه است. این توانایی را دارد که به صورت ۲ یا ۳ شیفت به صورت مستمر کارایی داشته و دچار هیچ مشکلی نشود. ابعاد این دستگاه پرقدرت؛ تقریباً ۲ متر ارتفاع، حدوداً بین ۳٫۵ تا ۴ متر عرض و چیزی در حدود ۱ متر تا ۱۳۰ سانتیمتر عمق خواهد بود. دارای حدوداً ۱۰۰ تا ۱۵۰ سینی بزرگ است و دستگاه کاملاً هوشمند و به شدت باکیفیت می باشد. قیمت دستگاه خشک کن لواشک چهارکابین صنعتی نیز برای کسانی که قصد تولید مقدار فراوانی لواشک دارند تقریباً مناسب است.

دستگاه خشک کن لواشک سه کابین صنعتی:

از پرتولیدترین هاست. سیستم PLC جهت کنترل کیفیت در این دستگاه موجود و بدنه ای مقاوم و به شدت عایق شده دارد. قدرت تولید لواشک توسط آن با توجه به بیش از ۷۵ سینی بزرگ، مقدار قابل توجهی ست و می تواند نیاز یک واحد تولیدی واقعی را به راحتی و با خیال راحت بر طرف نماید.

محصولات پیشنهادی: خشک کن میوه

این ۳ مدل دستگاه لواشک خشک کن جزء بهترین ها بوده و می توانند به راحتی نیاز تولیدیِ مختلف را برطرف نمایند. قیمت ها نیز با توجه به نوسان قیمت، البته می تواند تا حدی قابل هضم بوده و با توجه به قیمت لواشک های تولیدی، مقرون به صرفه نیز باشد.

 

ماشین سازی