دستگاه خشک کن سه کابین

توضیحات

توضیحات

دستگاه خشک کن سه کابین

دستگاه خشک کن سه کابین یک دستگاه بسیار عالی و مناسب برای کسانی است که می خواهند کار خشک کردن انواع میوه و سبزیجات را به صورت حرفه ای و در تولیدی های صنعتی و بزرگ شروع نمایند.
این نوع دستگاه بزرگ است و نمی توانید آن را در داخل منازل استفاده کنید. بزرگی این دستگاه به قدری است که باید آن را با جرثقیل جا به جا کنید و به محلی که می خواهید آن را انتقال دهید. در این مقاله می خواهیم در مورد دستگاه خشک کن سه کابین بیشتر صحبت کنیم! با ما همراه باشید.

کیفیت دستگاه خشک کن سه کابین

تولیدکنندگان ایرانی همواره سعی می کنند که دستگاه سه کابین را متناسب با آخرین استاندارد های جهانی، تهیه و تولید کنند و روانه بازار نمایند. هر قطعه از این دستگاه سعی شده که دسته اول و کاملا با کیفیت باشد تا به این صورت در استفاده از محصول برای خریدار مشکلی پیش نیاید.

جنس بدنه و نوع ساخت این محصول، آن را منحصر به فرد کرده است و باعث می شود در بین انواع دستگاه های خشک کن، مشتریان این نوع دستگاه را بیشتر ترجیح دهند.

بیشتر بخوانید: دستگاه خشک کن میوه 

 

لیست قیمت دستگاه خشک کن سه کابین

قطعا قیمت دستگاه خشک کن میوه سه کابین هر چه که باشد، بازدهی و ثمره ای که قرار است به شما بدهد بیشتر خواهد بود. این دستگاه به قدری خارق العاده است که علاوه بر انواع سبزیجات و میوه جات می توانید به خشک کردن گوشت انواع ماهی ها و میگو هم بپردازید.

فرض کنید که قرار است با این دستگاه به خشک کردن گیاهان دارویی بپردازید; شما در مقیاس بسیار بالا می توانید این گیاهان را خشک و روانه بازار کنید و طولی نخواهد کشید که هزینه ای که برای دستگاه پرداخته اید را دوباره به دست خواهید آورد و علاوه بر آن، سود بسیار زیادی هم کسب می کنید.

 

ویژگی های دستگاه خشک کن سه کابین

دستگاه سه کابین ویژگی هایی را دارا می باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

  • طول: ۳۶۰ سانتی متر
  • ارتفاع: ۲۳۰ سانتی متر
  • عمق: ۱۰۲ سانتی متر

محصولات مشابه: دستگاه میوه خشک کن 

 

البته لازم به ذکر است که این مقیاس ها و ویژگی ها ممکن است در انواع دستگاه های سه کابین متفاوت باشند; اما با این حال می توان این ویژگی های را به عنوان سایز ها و اندازه های استاندارد آن به شمار آورد.

شما می توانید اندازه های دقیق و ویژگی های این دستگاه را در هنگام خرید از مسئول فروش آن سئوال نمایید.

 

ماشین سازی