دستگاه خشک کن دو کابین

توضیحات

توضیحات

دستگاه خشک کن دو کابین

امروزه در تولیدی ها برای خشک کردن میوه جات و یا سبزیجات می توان از دستگاه خشک کن دوکابین استفاده نمود. این نوع دستگاه امروزه در این تولیدی ها، طرفداران بسیاری پیدا کرده است; چرا که می توان از آن برای خشک کردن انواع محصولاتی که ذکر شد، استفاده کرد و محدودیتی در آن نیست.

دستگاه خشک کن دوکابین چه قابلیت هایی دارد؟

علاوه بر خشک کردن میوه جات و سبزیجات، از دستگاه خشک کن دو کابین می توان برای خشک کردن شیلات مانند ماهی کیلکا و میگو نیز استفاده نمود. اگر در یک کارگاه کوچک مشغول به کار هستید و قصد دارید که برای راه اندازی تولیدات محصولات خشکبار خود، دستگاهی را خریداری کنید، ما به شما دستگاه خشـک کن دو کابین را پیشنهاد می کنیم! چرا که این نوع دستگاه ظرفیت و سایزی مناسب برای اینگونه تولیدی ها و کارگاه ها را دارد.

این نوع دستگاه در اندازه های متوسط خشک کن های صنعتی عرضه می شود.

محصولات مشابه: دستگاه میوه خشک کن 

فروش دستگاه خشک کن دوکابین در ایران

این دستگاه خشک کن را می توانید از طریق مراکز فروش مربوط به این محصول خریداری کنید. هم اکنون نمایندگی ها و مراکز زیادی در سطح کشور هستند که اقدام به فروش آن می کنند. اگر می خواهید که در خرید خود سود بیشتری کنید و بتوانید برای خرید آن تخفیف بگیرید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از مراکز و نمایندگی هایی اقدام به خرید کنید که این دستگاه را بدون سود واسطه به فروش می رسانند.

این دستگاه به این دلیل که در داخل کشور تولید می شود، از کیفیت خوبی برخودار بوده و می تواند نیاز شما را تا حد خیلی زیادی برطرف نماید! پس اگر به دنبال دستگاه خشک کن هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتما به سراغ این دستگاه بروید.

 

ویژگی های فیزیکی دستگاه خشک کن دو کابین

اگر بخواهیم در مورد ویژگی های فیزیکی این نوع دستگاه صحبت کنیم، می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

  1.  عرض دستگاه: ۱۰۱ سانتی متر

ارتفاع دستگاه: ۲۳۰ سانتی متر

طول دستگاه: ۲۷۰ سانتی متر

وزن دستگاه: ۲۷۰ کیلو گرم

ظرفیت ورودی دستگاه: ۲۰۰ کیلو گرم

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های این نوع دستگاه، می توانید در هنگام خرید، از مسئول فروش، سئوالاتی را در مورد آن مطرح نمایید.
قطعا در مراکز فروش این دستگاه، کارشناسان و فروشندگانی حضور دارند که می توانند در زمینه خرید آن، بهترین راهنمایی ها را به شما نمایند و به شما کمک کنند که بهترین دستگاه خشک کن دو کابین را خریداری نمایید.

 

ماشین سازی