دستگاه خشک کن آلوورا – آلوئه ورا

توضیحات

توضیحات

دستگاه خشک کن آلوورا / آلوئه ورا

دستگاه خشک کن آلوورا / آلوئه ورا یکی از دستگاه ها و ماشین های بسیار پرقدرت و درآمدزاست که هر فردی می تواند با خرید آن، نسبت به تولید آلوئه ورا خشک اقدام نماید. از آنجایی که گیاه آلوئه ورا بسیار مفید و سرشار از فواید بینظیر است می توان آن را به صورت خشک شده نیز مصرف کرد.

نه تنها دستگاه خشک کن آلوورا / آلوئه ورا بلکه آفتاب نیز می تواند در تولید آلوورا خشک به کار گرفته شود اما استفاده از دستگاه خشک کن آلوئه ورا سرعت، دقت، بهداشت و کیفیت بالایی در محصول نهایی خواهد داشت. می توان توسط اینگونه دستگاه ها روزانه از صدها کیلو تا چند تن آلوئه ورا خشک تولید و به فروش رساند.

 

شیوه خشک کردن آلوئه ورا توسط دستگاه خشک کن آلوورا / آلوئه ورا

به صورت کلی هر کدام از دستگاه های خشک کن آلوئه ورا مکانیسمی مشابه دارند، فقط قدرت تولید و گاهی نیز شیوه خشک کردن در برخی از آنها مثلاً در دستگاه خلاء با سایر دستگاه ها کمی فرق دارد.

هر دستگاه خشک کننده آلوورا دارای کابین و سینی هایی برای چیدن آلوئه ورا بر روی آنهاست. می توان و البته باید آلوورا ابتدا برش خورده و سپس در سینی ها چیده شوند تا کیفیت بهتری پس از خشک شدن داشته باشند. پس از این مرحله، سینی ها در دستگاه به صورت طبقاتی چیده شده و دستگاه روشن خواهد شد.

هر دستگاه خشک کن آلوورا / آلوئه ورا با هر ترکیبی، گرمای مورد نیاز را یا توسط برق یا گاز یا گازوئیل تامین و سپس توسط فن های پرقدرت، هوای گرم به تمامی طبقات هدایت شده و به این شکل، آلوئه ورا خشک تولید می شود.

این گیاه پرفایده را می توان برای افزایش ایمنی، دیابت، تقویت پوست و… مصرف کرد.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی