دستگاه خشک کن آلبالو

توضیحات

توضیحات

دستگاه خشک کن  آلبالو

آلبالو یکی از مفیدترین میوه های تابستانی ست. میوه ای که سرشار از ویتامین هایی ضروری و املاح معدنی بسیار مختلف است. ویتامین آ، ب و ث در کنار املاحی مانند گوگرد، روی، آهن، پتاسیم، کلسیم و… . تمامی این ویژگیها سبب گردیده ارزش این میوه خوشمزه به شدت افزایش یابد در نتیجه می بایستی راهی برای استفاده دائم در تمام فصول سال پیدا کرد و چه راهی بهتر از خشک کردن توسط دستگاه خشک کن آلبالو در حجمی وسیع.

دستگاه خشک کن آلبالو به دستگاهی گفته می شود که قدرت و توانایی خشک کردن مقدار فراوانی از این میوه را در هر بار استفاده خواهد داشت. ماشینی دارای یک یا چند مخزن همراه با ۱۰ ها سینی بزرگ که می تواند رطوبت زدایی و خشک کردن آلبالوها را در مدت زمان مشخصی به سرعت انجام دهد.

محصولات مرتبط: میوه خشک کن 

انواع دستگاه خشک کن آلبالو

می توان از دهها نوع و مدل دستگاه خشک کن برای خشک کردن آلبالوهای خوشمزه استفاده کرد اما هر کدام با توجه به حجم و گنجایش و همچنین قدرت خشک کردن آلبالوها به انواع مختلفی تقسیم بنده شده و هر یک خواهد توانست نیازهای مختلفی را برآورده نماید:

  • دستگاه خشک کن آلبالو تونلی:

  • این دستگاه، یکی از پرقدرت ترین و پرحجم ترین دستگاه های خشک کن میوه با طولی بیش از ۹ متر است که مخزن بسیار بزرگ و ظرفیت پذیرش بالایی دارد. در هر بار می توان بیش از ۱ تن آلبالو تازه و آبدار در سینی ها و سبدهای آن قرار داد و دستگاه را روشن کرد. محصول به دست آمده از آن نیز به شدت باکیفیت و ماندگار است.
  • دستگاه خشک کن آلبالو تک کابین:

  • اگر باغدارید و البته قصد خشک کردن مقدار محدودی از محصولات خود را دارید می توانید از دستگاه تک کابین برای خشک کردن آلبالوها استفاده نمایید. این دستگاه خشک کن به صورت میانگین دارای ۲۵ سینی بزرگ است و می توان در هر بار بیش از ۱۵۰ کیلوگرم آلبالو تازه در آن جای داد و پس از چند ساعت، آلبالو خشک و خوشمزه را از دستگاه خارج نمود. ارتفاع دستگاه حدوداً ۲ متر است.
  • دستگاه خشک کن آلبالو شش کابین:

  • از پرقدرت ترین و پرتولیدترین دستگاه های خشک کن آلبالوست که با ۶ مخزن بزرگ خود به همراه بیش از ۲۰۰ سینی بزرگ ۸۰ سانتیمتری تا ۱ متری به راحتی می تواند روزانه تناژ بالایی آلبالو خشک تولید و عرضه نماید. حجم و ابعاد این دستگاه نیز مناسب و برای باغدارانی که قصد تولید انبوه آلبالو خشک و فروش در بازار دارند به شدت مناسب و مفید است.

محصولات پیشنهادی: خشک کن میوه

قیمت دستگاه خشک کن آلبالو نیز متغیر بوده و از ۵ تا بیش از ۱۰۰ میلیون تومان را شامل می شود. خرید و استفاده از هر کدام از آنها بستگی به نیاز خریدار و قدرت آن در تامین مواد اولیه یعنی همان آلبالو تازه می باشد. قطعاً هر چه قدرت بیشتری در تامین آلبالو تازه داشته باشید دستگاه خشک کن آلبالـو شما نیز می بایستی پرقدرت تر و حجیم تر باشد.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی