دستگاه بسته بندی چهار توزین

توضیحات

توضیحات

 

دستگاه بسته بندی چهار توزین را می توان برای بسته بندی محصولات متنوع در وزن های متنوع از ۲ گرم تا کمی بیش از ۲ کیلوگرم استفاده کرد. بهترین راه خریداری این ماشین قدرتمند، ثبت سفارش از طریق سایت ماشین سازی ست که در حال ارائه این ماشین صنعتی قدرتمند می باشد.

قابلیت دستگاه بسته بندی چهار توزین

دستگاه چهار توزین این قابلیت را دارد که تمامی محصولات خشک و همچنین پودری در طیفی وسیع را به راحتی وزن کشی و پس از ریختن در بسته بندی هایی از جنس های متنوعِ متالایز، سلفون، فویل آلومینیوم، ترسبافون و… بسته بندی و آماده عرضه به بازار نماید. سرعت بسته بندی در دستگاه چهار توزین نیز چیزی بین ۲۰ تا ۳۰ بسته در دقیقه می باشد که عدد بسیار مناسبی ست.

چنانچه تولیدکننده و پرورش دهنده محصولاتی مانند خشکبار و غلات، قند و شکر، مواد شیمیایی و گرانولی، چای خشک، میوه خشک، حبوبات و… هستید و یا قدرت تهیه این محصولات را دارید می توانید با خریداری و نصب این دستگاه بسته بندی چهار توزین نسبت به کسب درآمد در مقداری مناسب فعالیت نمایید.

محصولات مشابه:

دستگاه بسته بندی

 دستگاه شیرینگ

بسته بندی حبوبات

 

نصب و راه اندازی دستگاه نیز، پروسه سخت و پیچیده ای ندارد و در کمتر از ۱ ساعت به راحتی قابل تست، راه اندازی و به کارگیری ست. برق مصرفی در این دستگاه از ۲۲۰ ولت تا ۳۸۰ ولت متغیر است و با توجه به داشتن مخزنی بزرگ در بالای آن و همچنین چهار توزین می تواند مواد متنوعی را در سرعتی بسیار مناسب، وزن کشی و بسته بندی نماید.

دستگاه بسته بندی چهار توزین از نظر قیمت نیز دارای قیمت مناسب و معقولی ست و می توان با تهیه این دستگاه از سایت ماشین سازی نسبت به کیفیت و مرغوبیت دستگاه اطمینان کامل داشت. میزان کسب درآمد توسط دستگاه نیز در حد مطلوبی ست و دقیقاً به همین دلیل است که بسیاری افراد با خریداری و استفاده از آن، به درآمد مناسبی دست یافته اند.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی