دستگاه بسته بندی پودری

توضیحات

توضیحات

دستگاه بسته بندی پودری یکی از بهترین دستگاه ها و البته پرکاربردترین جهت بسته بندی کردن انواع بسیار زیادی از مواد پودری از جمله شیرخشک، ادویه جات متنوع، آرد، پودر کاکائو و… می باشد که سرعت بسیار مناسبی جهت بسته بندی دارد.

عملکرد دستگاه بسته بندی پودری

حجم و ابعاد دستگاه پودری بسیار مناسب است و دارای ارتفاعی در حدود ۲٫۵ متر و عرضی بیش از ۱٫۵ متر است. توسط این دستگاه می توان با سرعتی بسیار عالی مواد مختلف را در لفافی از جنس انواع سلفون و ترسبافون، فویل آلومینیوم، پی وی سی و… به خوبی بسته بندی کرد.

با توجه به دقت و حساسیت بالای دستگاه بسته بندی پودری که توانایی تولید بسته هایی از ۲۰ گرم تا بیش از ۱ کیلوگرم را خواهد داشت می توان بهترین محصولات بسته بندی شده را روانه بازار کرد. ماشین سازی به عنوان سایت مرجع فروشنده این دستگاه می باشد که بهترین انواع آن را در دسترس قرار داده است.

معمولاً عملکرد سیستم توزین در این دستگاه به شکل اوگر حلزونی همراه با کانتر دیجیتال است که کیفیت و دقت کار را بسیار بالا خواهد برد. همچنین با توجه به وجود صفحه نمایش لمسی بزرگ و سیستم PLC که قدرت کنترل کیفیت عملکرد دستگاه را در حد چشمگیری افزایش خواهد داد، می توان نسبت به خروجی باکیفیت تولیدات به شدت امیدوار بود.

دستگاه بسته بندی پودری با توجه به نوع طراحی و ساخت و همچنین میزان ساعات کاری می بایستی معمولا از برق ۳ فاز و با ولتاژ ۳۸۰ استفاده نماید اما سایر گزینه ها با ولتاژ و فاز پایینتر نیز در دسترس است. چنانچه قصد راه اندازی کسب و کاری ایدئال و درآمدزایی در حدی مناسب دارید می توانید از طریق راههای ارتباطی و شیوه های متنوع خرید مشخص شده در سایت ماشین سازی اقدام به ثبت سفارش و دریافت این دستگاه کارآمد و پرسرعت نمایید.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی