دستگاه بسته بندی سیل حرارتی

توضیحات

توضیحات

دستگاه بسته بندی سیل حرارتی یکی از بهترین دستگاه ها و لازم ترین ابزار جهت بسته بندی کردن محصولاتی مانند کالباس های خرد شده، انواع سالاد، الویه، حتی خشکبار و غلات و… می باشد. می توان از این دستگاه در سوپرمارکت ها، کترینگ ها، واحدهای تولیدی کوچک و بزرگ به راحتی استفاده کرد.

مشخصات فنی دستگاه بسته بندی سیل حرارتی

دستگاههای بسته بندی سیل حرارتی با توجه به سایز و ابعاد بسیار جمع و جور و مناسب خود می توانند به سهولت بر روی یک میز کوچک در کنجی قرار گرفته و فرآیند بسته بندی مواد غذایی را به راحتی انجام دهند. استفاده از انواع سلفون جهت بسته بندی کردن و سیل کردن ظروف، از مزایای این دستگاه است.

همچنین سرعت مناسب سیل کردن درب ظروف، ایجاد ظاهری مناسبتر و مشتری پسندتر، محافظت از ماده غذایی جهت جلوگیری از تخریب، حفاظت از محصول تا رسیدن به دست مشتری و دهها مزیت دیگر سبب شده تا هر واحد تولیدی کوچک و بزرگی و حتی تمامی آشپزخانه ها و کترینگ ها، حداقل یک عدد از این ماشین کارآمد را داشته باشند.

محصولات مشابه:

دستگاه سیل

دستگاه سیل کن

دستگاه سیل وکیوم

 

شما نیز چنانچه با توجه به نوع فعالیت خود نیاز به بسته بندی فوری و بهداشتی مواد غذایی تولیدی خود در محل دارید می توانید با تماس با مرکز پشتیبانی و فروش سایت ماشین سازی اقدام به ثبت سفارش و نهایتاً دریافت این دستگاه قدرتمند و سریع نمایید.

دستگاه بسته بندی سیل حرارتی قدرت بسته بندی کردن بیش از ۱۵۰ بسته در ساعت را خواهد داشت. همچنین با در اختیار داشتن این ماشین قدرتمند دیگر نیازی به هزینه های گزاف تبلیغات نخواهد بود بلکه خواهید توانست با یک بسته بندی مناسب و شکیل، به سرعت خود را در بین مشتری ها به عنوان یک تولیدکننده بهداشتی و باکیفیت معرفی نمایید.

سایت ماشین سازی در حال حاضر در حال ارائه بهترین مارک دستگاه بسته بندی سیل حرارتی با قیمتی مناسب و کاملاً رقابتی می باشد.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی