دستگاه بسته بندی دو توزین

توضیحات

توضیحات

دستگاه بسته بندی دو توزین یکی از کاربردی ترین و پرطرفدارترین دستگاه های بسته بندی در کشور است که قدرت و سرعت بسیار بالایی جهت بسته بندی کردن محصولات دارد. این ماشین قدرتمند در این سایت یعنی ماشین سازی در بهترین کیفیت عرضه می شود.

عملکرد دستگاه بسته بندی دو توزین

برق مصرفی در این دستگاهِ بسیار کارآمد به صورت ۲۲۰ ولت است بنابراین می توان آن را در هر منطقه ای به دلیل در دسترس بودن برق، مورد استفاده قرار داد. از آنجایی که این دستگاه پرسرعت دارای دو مخزن یا دو توزین برای هدایت مواد و وزن کشی و سپس بسته بندی می باشد دارای سرعت بسیار مناسبی در بسته بندی کردن انواع محصولات است.

حال شاید سوالی که مطرح شود این باشد که چه محصولات و موادی را می توان توسط دستگاه بسته بندی دو توزین به شکلی بهداشتی و اصولی بسته بندی کرد؟ محصولات پودری، خرد شده، دان شده و خشک را می توان در کیفیت و مرغوبیت بالایی توسط دستگاه دو توزین بسته بندی کرد.

محصولات مشابه:

دستگاه بسته بندی

 دستگاه شیرینگ

بسته بندی حبوبات

 

این مواد می تواند حبوبات در انواع مختلف باشد و یا قند شکسته و حتی شکر. همچنین موادی مانند انواع قرص و دارو، مواد شوینده مانند پودرها، انواع چای خشک، مواد شیمیایی و گرانولی، چیپس میوه، برنج، انواع غلات و خشکبار و… را می توان به راحتی در مخزن بزرگ آن ریخته و به تدریج اما با سرعت زیاد، در وزن های مختلف بسته بندی کرد.

دستگاه بسته بندی دو توزین در سایت ماشین سازی توسط راه های ارتباطی درج شده و یا ثبت سفارش آنلاین قابل خریداری ست. در این دستگاه قدرتمند می توان برای بسته بندی تمامی محصولات از مواد متنوعی استفاده کرد، موادی مانند ترسبافون، سلفون، متالایز، پلی استر و فویل آلومینیوم. ارتفاع دستگاه دو توزین چیزی در حدود ۳ متر است و قدرت وزن کشی و بسته بندی مواد از ۲ گرم تا ۲ کیلوگرم را خواهد داشت.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی