دستگاه بسته بندی خانگی

توضیحات

توضیحات

دستگاه بسته بندی خانگی ابزاری جهت تولید انواع محصولات در بسته هایی متنوع با وزن های مختلف است. این چنین تولیدات را می توان به خوبی و البته با قیمتی بسیار رقابتی در بازار فروخت و سود مناسبی به دست آورد. بسته بندی قند شکسته، بسته بندی ادویه جات، بسته بندی لیموترش و… از جملۀ کارکردهای این دستگاه مفید می باشند.

در سایت ماشین سازی می توانید انواع مختلف دستگاه خانگی بسته بندی را مشاهده و پس از انتخاب، به راحتی از طریق راه های متنوع موجود، اقدام به ثبت سفارش و خرید فوری نمایید. این دستگاه ها را می توان از قیمت هایی در حدود ۲۰۰ هزار تومان تا مبالغ بیشتر خریداری کرد.

 

محصولات مشابه:

دستگاه بسته بندی

 دستگاه شیرینگ

بسته بندی حبوبات

 

انواع مختلف دستگاه بسته بندی خانگی

با توجه به کارکردهای متنوع و مشتری های مختلف، انواع مختلفی از دستگاه های بسته بندی خانگی موجود است که البته می توان معروف ترین، پرطرفدارترین و کارآمدترین آنها را اینگونه نام برد:

دستگاه بستـه بندی خانگی دوخت دستی

دستگاه بستـه بندی خانگی دوخت ریلی

 

می توان به جرات ادعا کرد که بهترین و سریعترین دستگاه ها جهت بسته بندی هر محصولی در منزل، همین دو مورد هستند.

دستگاه بسته بندی دوخت دستی دارای اهرمی متحرک و پایه می باشد که دارای المنتی برقی جهت داغ کردن و دوختن سلفون بسته بندی به هم می باشد و به شدت کارآمد است، در سایزهای متنوع موجود می باشد.

دستگاه بسته بندی خانگی ریلی نیز دستگاهی برقی ست که توسط آن می توان پس از ریختن غلات، حبوبات، قند شکسته شده و… در بسته های سلفون و… و قرار دادن دهانه آن زیر ریلهای در حال حرکت، توسط گرما و فشار درب آنها را به خوبی به یکدیگر دوخت.

این دو دستگاه دارای قیمتی در حدود ۲۰۰ هزار تومان در مدل های کوچک دوخت دستی و چند میلیون تومان در انواع ریلی می باشد.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی