دستگاه بسته بندی حجمی

توضیحات

توضیحات

 

دستگاه بسته بندی حجمی یکی از بهترین دستگاه ها برای لفاف و حفاظت از کلیه مواد خشک است که می توان به کمک آن، بسیاری از محصولات مانند خشکبار، غلات، قند، دارو، مواد شیمیایی و… را به زیبایی و با کیفیت بالا بسته بندی و به دست مشتری رساند. توسط دستگاه های بسته بندی حجمی می توان محصولات را در بسته هایی از ۲ گرم تا بیش از ۲ کیلوگرم به سرعت بسته بندی کرد.

عملکرد دستگاه بسته بندی حجمی

در سایت ماشین سازی می توانید این دستگاه قدرتمند و پرسرعت را به راحتی، هم به صورت آنلاین و هم از طریق شماره تماس های مربوطه، ثبت سفارش و دریافت نمایید. این دستگاه با توجه به قدرت و کیفیت خواهد توانست به راحتی، درآمدی مناسب برای خریدار ایجاد نماید.

با توجه به اینکه کشاورزان فراوانی در حال تولید انواع غلات و خشکبار هستند می توان با خرید دستگاه بسته بندی حجمی این محصولات کشاورزی را در بسته بندی هایی متنوع و بازارپسند، تولید و عرضه کرد. قیمت دستگاه های بسته بندی حجمی نیز با توجه به نرخ روز تعیین می شود که البته قیمت نسبتاً مناسبی خواهد بود.

محصولات مشابه:

دستگاه بسته بندی

 دستگاه شیرینگ

بسته بندی حبوبات

 

با توجه به اینکه برق مصرفی در اینگونه ماشین صنعتی می تواند هم به صورت تک فاز و هم به صورت سه فاز و از ۲۲۰ ولت تا ۳۸۰ ولت متغیر باشد در نتیجه می توان در هر شرایط و هر منطقه ای از این دستگاه های مفید به خوبی استفاده کرد.

توسط دستگاه بسته بندی حجمی می توان موادی مانند انواع دارو، مواد شیمیایی، گیاهان دارویی، حبوبات، انواع چیپس، قند خردشده و شکر، انواع میوه خشک و صدها ماده دیگر را به خوبی بسته بندی کرد. این مواد درون لفافی از جنس فویل آلومینیوم، سلفون، متالایز، ترسبافون صدفی و… ریخته شده و توسط دستگاه حجمی بسته بندی می شوند.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی