دستگاه بسته بندی تک توزین

توضیحات

توضیحات

دستگاه بسته بندی تک توزین را می توان برای وزن کشی و بسته بندی کردن طیف وسیعی از مواد و محصولات استفاده کرد. سرعت کار این دستگاه بسیار مناسب است و به طور متوسط قدرت بسته بندی ۲۰ تا ۲۵ عدد در دقیقه را خواهد داشت.

دستگاه بسته بندی تک توزین و کاربرد آن

تقریباً تمامی محصولات کشاورزی، شیمیایی و دارویی برای عرضه به بازار باید حتماً به صورت کاملاً اصولی و صحیح بسته بندی و لفاف بندی شوند که این دستگاه برای همین منظور، طراحی و ساخته شده است.

موادی مانند انواع گیاهان دارویی و داروهای گیاهی که به صورت پودری و خرد شده هستند را به راحتی می توان توسط دستگاه بسته بندی تک توزین به شکلی صحیح و بازارپسند بسته بندی کرد. همچنین موادی دیگر مانند حبوبات، انواع چیپس و خلالی در سایز و ابعاد بسیار متنوع، بسیاری از مواد شیمیایی و حتی شوینده مانند پودرها، انواع حبوبات و غلات و بسیاری دیگر محصولات را می توان با سرعت بسیار مناسبی توسط دستگاه تک توزین بسته بندی کرد.

 

محصولات مشابه:

دستگاه شیرینگ

بسته بندی حبوبات

 

این دستگاه بسیار قدرتمند در سایت ماشین سازی با قیمت و کیفیت بسیار مناسبی عرضه می شود که هر شخص، گروه و یا تولیدکننده ای می تواند جهت انتخاب و خرید از این سایت، از طریق ثبت سفارش و یا تماس با شماره های مندرج در سایت اقدام نماید.

دستگاه بسته بندی تک توزین برای بسته بندی و روکش کردن تمامی مواد می تواند از فویل آلومینیوم که بسیار باکیفیت و بهداشتی ست و همچنین موادی دیگر مانند سلفون و ترسبافون نیز به راحتی استفاده نماید. این مواد، بهترین کیفیت را جهت بسته بندی و نگهداری از انواع محصولاتی که توسط این دستگاه پر سرعت بسته بندی می شوند ارائه می دهد؛ ماندگاری طولانی، حفظ کیفیت اصلی، دوری از انواع آلودگی های محیطی و صنعتی و… از مزایای چنین بسته بندی هایی می باشد که سایت ماشین سازی سعی در ارائه این دستگاه قدرتمند در بهترین کیفیت را دارد.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی