دستگاه استرچ پالت

توضیحات

توضیحات

دستگاه استرچ پالت یک ماشین صنعتی بسیار قدرتمند و لازم در بسیاری از کارخانجات جهت بسته بندی و سلفون پیچ کردن طیف وسیعی از محصولات در کنار یکدیگر است. این دستگاه صدها محصول مانند بطری نوشابه، آب معدنی، لوازم یدکی و… را که بر روی یکدیگر چیده شده اند توسط سلفون کشی، محکم و ثابت می کند.

 

محصولات مشابه:

دستگاه بسته بندی

 دستگاه شیرینگ

بسته بندی حبوبات

 

مشخصات فنی دستگاه استرچ پالت

ارتفاع این دستگاه در حدود ۳ متر و طول و عرض آن نیز چیزی در حدود ۲ متر می باشد. بر روی آن می توان از رول سلفون هایی با طول ۶۰ سانتیمتر و بیشتر استفاده کرد. دستگاه دارای plc جهت کنترل تعداد دور سلفون بر روی محصولات و همچنین میزان کشیدگی سلفون می باشد.

در زیر کفی دستگاه موتور قدرتمندی موجود است که تحمل وزن و چرخش بیش از ۲ تن را خواهد داشت البته در دستگاه های مختلف، این قدرت و توانایی متغیر خواهد بود. دستگاه استرچ پالت که در انواع متنوع با نام های «پالت استرچر» و «پالت لایزر» نیز معروف است را می توانید از طریق همین سایت یعنی ماشین سازی ثبت سفارش و دریافت نمایید. قیمت ها بر اساس اعلام تولیدکننده و به نرخ مصوب تعیین خواهد شد.

توسط دستگاه های استرچ پالت می توان حتی انواع یخچال، ماشین لباسشویی و سایر کالاها را نیز به خوبی توسط انواع سلفون، سلفون کشی و بسته بندی کرد تا در حین حمل و نقل و حتی نگهداری طولانی مدت دچار آسیب و ضرب دیدگی و مواردی از این دست نگردند. به این دستگاه «سلفون کش» هم گفته می شود. بسیاری صنایع بزرگ و حتی کارگاه های تولیدی کوچک نیز به این دستگاه نیاز مبرم دارند تا توسط آن، کالا و محصولات تولید شده خود را به خوبی محافظت و برای مشتری ها ارسال نمایند.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی