توضیحات

توضیحات

دستگاه استرچ رولی

دستگاه استرچ رولی برای روکش کردن بسیاری از محصولات توسط انواع سلفون مورد استفاده قرار می گیرد. همانگونه که از نام دستگاه پیداست محصولاتی مانند انواع طاقه های پارچه، برخی محصولات دیگر مانند مقواهای لول شده، کاغذها در ابعاد بزرگ و… را توسط این دستگاه، سلفون کشی یا سلفون پیچ می کنند.

عملکرد دستگاه استرچ رولی

بزرگ ترین مزایای استفاده از دستگاه های استرچ رولی، ایجاد محافظی مقاوم از جنس سلفون بر روی کالاست تا آن را از انواع گرد و غبار، ریختن انواع مایعات در حین حمل و نقل و یا نگهداری در انبار و فروشگاه، رطوبت که نابودکننده محصول است و… محافظت نماید. این دستگاه ابعادی در حدود ۲ متر ارتفاع و حدوداً ۲٫۵ متر طول و عرض دارد.

 

محصولات مشابه:

دستگاه بسته بندی

 دستگاه شیرینگ

بسته بندی حبوبات

 

چنانچه قصد خرید دستگاه استرچ رولی را دارید می توانید تمامی اقدامات لازم از جمله ثبت سفارش و دریافت دستگاه را از همین طریق یعنی سایت ماشین سازی انجام دهید؛ دستگاه به سرعت و در کمترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید.

پس از دریافت دستگاه خواهید توانست در کمتر از ۱ ساعت آن را نصب، تست و راه اندازی نمایید. در هر مکانی با هر نوع برقی می توان از آن استفاده کرد زیرا برق مصرفی در آن ۲۲۰ ولت است و توان مصرفی دستگاه نیز چیزی در حدود ۲٫۵ کیلووات می باشد.

دستگاه استرچ رولی به شدت کم صداست و می توان بر روی آن از انواع رول سلفون در سایزهای مختلف برای روکش کردن محصولات با طول و عرض مختلف استفاده کرد. همچنین دستگاه دارای دو غلطک مرغوب و مقاوم جهت چرخاندن رول است. این دستگاه با توجه به نوع طراحی و ساخت، قابلیت کنترل و به کارگیری به صورت اتوماتیک و دستی را داراست. تنظیم تعداد دور دستگاه جهت سلفون کشی کردن محصولات نیز به راحتی و توسط اپراتور قابل تنظیم می باشد.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی