خرید دستگاه سیل دستی حرارتی

توضیحات

توضیحات

خرید دستگاه سیل دستی حرارتی یکی از بهترین اتفاقات و البته تصمیماتی ست که یک تولیدکننده مواد غذایی می تواند اتخاذ نماید. از این دستگاه به راحتی می توان جهت سیل کردن و بسته بندی کردن بهداشتی و فوری انواع متنوعی از مواد غذایی استفاده کرد.

مشحصات فنی خرید دستگاه سیل دستی حرارتی

اصولاً دستگاه های سیل برای کشیدن یک لایه سلفون و یا فویل آلومینیوم بر روی ظروف موادغذایی مختلف مانند انواع سالاد، انواع ترشی جات و مرباجات، مواد پروتئینی و… مورد استفاده قرار می گیرد. به این شکل از ورود انواع عوامل بیماری زا، گرد و غبار و… به درون ظرف جلوگیری شده و ماده غذایی به صورتی کاملاً سالم و بهداشتی به دست مشتری خواهد رسد.

دستگاه سیل حرارتی دستی این کار را به سرعت و توسط اهرم و پدال موجود در دستگاه کاملاً به شکل دستی انجام می دهد.

محصولات مشابه:

دستگاه سیل

دستگاه سیل کن

دستگاه سیل وکیوم

 

ابعاد دستگاه سیل دستی حرارتی کوچک و تقریباً سبک است به همین جهت می توان به راحتی بر روی میز گذاشته و از آن برای سیل کردن ظروف در ابعاد و اَشکال مختلف به کمک دست استفاده کرد. برای اینکه بتوان ظروف متنوع را توسط این دستگاه سیل کرد می بایستی قالب آن ظرف توسط شرکت مورد نظر برای شما آماده شود بنابراین در زمان خرید می بایستی نوع ظرف مورد استفاده در واحد تولیدی خود را به فروشنده دستگاه اطلاع دهید تا در زمان خرید دستگاه سیل دستی حرارتی همان قالبها برای شما آماده گردند.

خرید دستگاه سیل دستی حرارتی و استفاده از آن به شکلی کاملاً فوری و آسان توسط همین سایت یعنی ماشین سازی برای شما انجام خواهد شد فقط کافی ست از طریق راه های ارتباطی مختلفی که در سایت مشخص گردیده با مشاوران فروش سایت تماس حاصل نمایید تا در اولین فرصت، بهترین و مرغوب ترین دستگاه برای شما ارسال گردد.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی