ارزان ترین دستگاه سیل روتاری

توضیحات

توضیحات

 

ارزان ترین دستگاه سیل روتاری دارای سیستمی کاملاً اتوماتیک جهت سیل کردن هر نوع ظرف مواد غذایی با هر ظاهری می باشد. این دستگاه قابلیت سیل کردن تعداد بسیار زیادی ظروف مواد غذایی در مدت زمانی بسیار کم را خواهد داشت.

از این رو به این دستگاه «روتاری» گفته می شود که بر خلاف سایر دستگاه های سیل که قالب ظروف به صورت کشویی وارد دستگاه شده و عمل سیل توسط دستگاه انجام می شود، این قالبها در این دستگاه به صورت «چرخشی» یا «روتاری» ظروف را توسط سنسور و چشم الکترونیکی تنظیم کرده تا پرس بالایی روی ظروف قرار گرفته و انها را سیل کند.

محصولات مشابه:

دستگاه سیل

دستگاه سیل کن

دستگاه سیل وکیوم

 

موارد استفاده ارزان تـرین دستگاه سیل روتاری می تواند انواع کارخانجات و صنایع کوچک و بزرگ تولید مواد غذایی باشد که محصولاتی مانند انواع لبنیات، انواع مربا، ترشیجات، انواع سالاد و… را در حجمی وسیع تولید می کنند.

توسط ارزان تـرین دستگاه سیل روتاری می توان تمامی ظروف چهارگوش، گرد و… را با سرعتی خیره کننده سیل کرد. این ظروف می تواند از جنس های PET، PE، PP و… باشد. روکش این ظروف نیز از جنس سلفون و یا فویل آلومینیوم خواهد بود.

ویژگی ارزان ترین دستگاه سیل روتاری

این دستگاه سیل روتاری دارای ویژگی های بسیار مهمی ست:

  • دستگاه به صورت گردشی، ظروف را سیل می کند
  • سرعت بسیار بیشتر نسبت به دستگاه های معمولی
  • تمام اتوماتیک بودن
  • وجود سنسورهای بسیار قدرتمند و چشم الکترونیکی بسیار حساس
  • دارای سیستم هوشمند کنترل عملکرد صحیح دستگاه
  • بدنه ای مقاوم از استیل و انواع آلیاژ ترکیبی
  • قابلیت نصب دستگاه وکیوم و همچنین تزریق گاز نگهدارنده

قیمت آن نیز به شدت مناسب است و با توجه به تعداد ظروف سیل شده توسط دستگاه، می توان نسبت به مقرون به صرفه بودن آن امیدوار بود.

چنانچه تمایل به خرید ارزان ترین دستگاه سیل روتاری دارید می توانید با تماس با بخش فروش شرکت ماشین سازی، ابتدا مشاوره دریافت نموده و سپس دستگاه را خریداری نمایید.

 

ماشین سازی

نویسنده: طیب عالی