دسته‌بندی نشده

دستگاه جوان سازی پوست خرید ۱۹ مدل خانگی التراسونیک درجه یک

دستگاه جوانسازی پوست

همانطورکه میدانیددرهرسن وسالی امکان پیری زودرس وجوددارد که این موضوع میتواند سبب کاهش اعتمادبه نفس درافراد شود .بطورمعمول، عده ای ازخانم هاهستند که خیلی نسبت به پوست خود حساس هستند و درپی روش هایی جهت جوانسازی پوست خود وهمچنین حفظ طراوت پوست خود هستند. راهکارهای فراوانی  جهت حفظ طراوت و شادابی پوست  موجوداست که خیلی آن‌ها سنتی وخانگی هستند. ولی  جهت جوانسازی پوست و برطرف کردن پیری باید از معتبرترین دستگاه های جوانسازی پوست بهره برد تا به نتیجه فوق العاده ای رسید، برخلاف این موضوع هیچ روش سنتی و خانگی توان تاثیر روش‌های کلینیکال را نخواهدداشت.

البته، نمیشود گفت که کدام راهکاراز کلینیکال بهترین راهکار است؛ زیرا هر نوع پوستی به یک روش ویژه نیاز داشته و فقط پزشک می تواند که خوب ترین روش را باتوجه به  جنس پوست بیمارخود پیشنهاد ‌کند. بنابراین، به هیچ وجه توصیه نمیشودکه  بانظرشخصی خود شروع به انتخاب روش‌های کلینیکی کنیدو قطعا لازم است که با پزشک مربوطه در این خصوص  مشورتی داشته باشید. خوب است بدانید، جهت انتخاب بهترین روش، لازم است از پوست خود نمونه‌برداری داشته باشید تا پزشک به سهولت بتواند تاثیرگذارترین روش را برای جوانسازی پوست شما ارائه دهد. روش‌های کلینیکال به علت این که برحسب استانداردهای روز پزشکی صورت می پذیر د، اثر فوق لعاده ای در جوانسازی پوست برجای می گذارد و می تواندیک جایگزین بسیار مناسب برای روش‌های قدیمی و خانگی باشد. پیشنهادمابه شما کلینیک خانه سفید است زیرا بهترین خدمات  را در جهت جوانسازی پوست به شماعزیزان ارائه می دهد.

آشنایی با بهترین دستگاه جوانسازی پوست

دراین جا جوانسازی پوست به روش کلینیکال را موردبررسی قرار می دهیم

دراین روش پزشک با استفاده از تجهیزات پیشرفته ازجمله  لیزر، امواج رادیوی، تزریق ژل و … با پیاده سازی تغییراتی بر روی بافت‌های پوست شروع به جوانسازی پوست شمامی‌کند. این اعمال باید با معتبرترین  دستگاه جوانسازی پوست صورت بگیرد تا نتیجه قابل قبولی را از خود باقی بگذارد؛ برخلاف این بحث امکان دارد پوست با آسیب‌های غیرقابل جبرانی مواجه شود. جهت پیداکردن بهترین روش‌های جوانسازی پوست، میتوانید با پزشک خود صحبتی داشته باشید تا با پیشنهادوتجویز وی بهترین روش رادرپیش بگیرید. بسیاری ازافراد فکر می‌کنند همه ی روش‌ها برای آن‌ها مناسب است و به تجویز پزشک و نمونه‌برداری  پوست نیازی نیست  ولی، این طرزفکر بطور کامل اشتباه بوده و هر دستگاهی با یک جنس پوست سازگاری داشته و قطعا باید برحسب تجویز پزشک اقدامی انجام گیرد.

همان گونه که گفتیم همه ی روش‌های کلینیکال موقعی مناسبترین هستند که سازگار با جنس پوست ارایه شوند. ازین جهت، نمی‌توان به یک دستگاه جوانسازی پوست خاص عنوان بهترین را اختصاص داد. ممکن است یک دستگاه برای بعضی از افراد خوب ترین نتایج را به دنبال داشته باشد و بالعکس؛ امکان دارد برای دسته ای هم بدترین نتایج را به دنبال داشته باشد. طبق این موضوع، پزشک است که میتواند بهترین دستگاه جوانسازی پوست را برحسب جنس پوست و مقدار خشکی پوست به شماارائه دهد. در ادامه مطالب راجع به چند دستگاه جوانسازی پوست پرکاربرد صحبت خواهیم کرد.

لیست خرید ۷۱ مدل دستگاه جوش و اینورتر جوشکاری ۵۰۰ آمپر

جوانسازی پوست با دستگاه هایفوتراپی

یکی از دستگاه‌هایی است که کاربرد بسیاری در جوانسازی پوست دارد دستگاه هایفوتراپیمی  (HIFU)می باشد. که  بوسیله امواج متمرکز رادیویی و با قدرت بسیار بالا فعالیت می‌کند. این امواج شبیه به امواجی هستند که در سونوگرافی استفاده می‌شود و تفاوتی که با آن دارد این است که مقداری دارای تمرکز بیشتراست و به تحریک پوست درجهت ساختن کلاژن کمک بسزایی می‌کند. در این روشنیازی به بیهوشی بیمار نیست و او سرپا بوده. بنابراین، روش هایفوتراپی جزو دسته ای از  روش های  غیرتهاجمی به حساب می اید و در پایین ترین زمان صورت میگیرد.

اغلب هایفو را فوق العاده ترین دستگاه جوانسازی پوست می شناسند و مدرک محکمی برای ادعای خود دارند. طوری  که تهاجمی نبودن  این دستگاه را یک فایده  بارز برای آن میدانند. از دیگرمزایای دیگر این دستگاه می‌توان به برش ندادن پوست اشاره داشت که نیازمند بخیه نبوده و بیمار هیچگونه دردی را هنگام عمل احساس نمی کند. بطورمعمول، روش هایفوتراپی مناسب برای بهترشدن وضعیت خط چانه، نابود کردن چین و چروک، کم کردن افتادگی پوست و اصلاح طرح نامناسب لبخند می باشد. به طور کلی ۱ تا ۳ جلسه جهت درمان پوست بوسیله  این روش پیشنهاد می‌شود.

جوانسازی پوست صورت با دستگاه (لیزر) فرکشنال CO2

باتوجه به نام آن “لیزر فرکشنال CO2 “بوسیله دی اکسید کربن عمل می کند و همراه با تابش پرتو لیزر به بافت پوست سبب میشود خطوط و چین و چروک آن ازبین برود. این دستگاه جوانسازپوست همه ی خال‌ها و  لکه‌هایی که به علت تابش نور آفتاب بر روی پوست برجای مانده اند را به صفرمیرساند. باکم شدن این ضایعات پوستی شفافیت و شادابی پوست نمایان میشود. بصورت معمول، از لیزر فرکشنال هنگامی استفاده می‌شود که پوست بیمار به افتادگی شدید دچارشده باشدو با روش‌های کلینیکال دیگر امکان درمان وجودنداشته باشد.

مشاهده سریع محصولات